Laura Pigossi Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 466 |
O18.5 |
7.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O19.5 |
7.1/10 | |
14:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
612 466 |
O16.5 |
5.7/10 | |
14:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
2.6/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
1 |
1.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 263 |
O19.5 |
5.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
621 466 |
O19.5 |
5.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
10/10 | |
10:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
6.1/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 462 |
1 |
3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 614 |
1 |
5.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
5.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
5.7/10 | |
07:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
646 267 |
2 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O8.5 |
7.8/10 | |
14:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
2/10 |
Laura Pigossi – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Laura Pigossi egy 31 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 242. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 27 mérkőzést elemzett Laura Pigossi részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (62) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 77.8% | 77.9% | 73.5% |
| Nyert 1. Szerva | 51.7% | 50.3% | 54.3% |
| Nyert 2. Szerva | 50% | 47.2% | 42.2% |
| Ászok / Meccs | 0.3 | 0.5 | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 | 2.5 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 40.7% | 54.4% | 54% |
| Kihasznált Bréklabdák | 43.3% | 40.8% | 37.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.5% | 46.4% | 44.5% |
| Szerva Tartás % | 91.3% | 90.2% | 71.3% |
| Összes Nyert Pont | 62.9% | 62.4% | 53.1% |
| Stat. | Kemény (16) | Salak (45) | Fű (1) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 74.4% | 73% | 75.8% |
| Nyert 1. Szerva | 57.9% | 52.7% | 48% |
| Nyert 2. Szerva | 36.3% | 44.9% | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 1.2 | 0.7 | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 | 2.7 | 1 |
| Hárított Bréklabdák | 53.2% | 54.5% | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.7% | 38.7% | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.6% | 45.2% | 26.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.5% |
| Nyert 1. Szerva | 54.3% |
| Nyert 2. Szerva | 42.2% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 54% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% |
| Szerva Tartás % | 71.3% |
| Összes Nyert Pont | 53.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 77.9% |
| Nyert 1. Szerva | 50.3% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 54.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% |
| Szerva Tartás % | 90.2% |
| Összes Nyert Pont | 62.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 77.8% |
| Nyert 1. Szerva | 51.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 40.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 43.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.5% |
| Szerva Tartás % | 91.3% |
| Összes Nyert Pont | 62.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.4% |
| Nyert 1. Szerva | 57.9% |
| Nyert 2. Szerva | 36.3% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73% |
| Nyert 1. Szerva | 52.7% |
| Nyert 2. Szerva | 44.9% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.8% |
| Nyert 1. Szerva | 48% |
| Nyert 2. Szerva | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 26.2% |