Linda Fruhvirtova Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O19.5 |
7.1/10 | |
13:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U23.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
6.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U27.5 |
8.9/10 | |
14:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
724 566 |
O18.5 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.1/10 | |
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 466 |
O18.5 |
9.4/10 | |
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
8/10 | |
17:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
2.5/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O17.5 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
O18.5 |
6.9/10 | |
13:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O8.5 |
10/10 | |
18:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
O8.5 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
O8.5 |
10/10 | |
02:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 644 |
O18.5 |
9.6/10 | |
01:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
563 726 |
O18.5 |
6.7/10 | |
01:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
9.5/10 |
Linda Fruhvirtova – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Linda Fruhvirtova egy 20 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 155. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 23 mérkőzést elemzett Linda Fruhvirtova részvételével, és több mint 73.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (52) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 73.3% | 73.9% | 68.1% |
| Nyert 1. Szerva | 56.2% | 58.1% | 62.7% |
| Nyert 2. Szerva | 34% | 39% | 38.3% |
| Ászok / Meccs | 2.9 | 2.4 | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.6 | 4.9 | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 42.2% | 49.7% | 51.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.3% | 40.8% | 38.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% | 44.1% | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 50.3% | 53.1% | 55.7% |
| Összes Nyert Pont | 47.8% | 48.5% | 49.4% |
| Stat. | Kemény (36) | Salak (6) | Fű (10) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% | 70.4% | 61.1% |
| Nyert 1. Szerva | 63.2% | 50.7% | 69.1% |
| Nyert 2. Szerva | 36.6% | 35.8% | 44.4% |
| Ászok / Meccs | 2.8 | 2.5 | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.3 | 5 | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 52.6% | 44.1% | 56.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.7% | 36.7% | 37.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% | 42.8% | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.1% |
| Nyert 1. Szerva | 62.7% |
| Nyert 2. Szerva | 38.3% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 51.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 55.7% |
| Összes Nyert Pont | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.9% |
| Nyert 1. Szerva | 58.1% |
| Nyert 2. Szerva | 39% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Hárított Bréklabdák | 49.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.1% |
| Szerva Tartás % | 53.1% |
| Összes Nyert Pont | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.3% |
| Nyert 1. Szerva | 56.2% |
| Nyert 2. Szerva | 34% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.6 |
| Hárított Bréklabdák | 42.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% |
| Szerva Tartás % | 50.3% |
| Összes Nyert Pont | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% |
| Nyert 1. Szerva | 63.2% |
| Nyert 2. Szerva | 36.6% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.3 |
| Hárított Bréklabdák | 52.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.4% |
| Nyert 1. Szerva | 50.7% |
| Nyert 2. Szerva | 35.8% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 44.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.1% |
| Nyert 1. Szerva | 69.1% |
| Nyert 2. Szerva | 44.4% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 56.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.3% |