Lizette Cabrera Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:51 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
O19.5 |
5.9/10 | |
23:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
372 656 |
2 |
5.5/10 | |
00:52 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 736 |
2 |
2.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U23.5 |
7.2/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U24.5 |
8.5/10 | |
06:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O19.5 |
9.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:14 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 654 |
O20.5 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 661 |
O18.5 |
9.2/10 | |
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 361 |
1 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.6/10 | |
01:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U25.5 |
8.3/10 | |
02:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 22 |
U26.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
O17.5 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.2/10 | |
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
723 566 |
2 |
2.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
067 625 |
|
Lizette Cabrera – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Lizette Cabrera egy 27 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 19 mérkőzést elemzett Lizette Cabrera részvételével, és több mint 68.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (47) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 83% | 83% | 65.3% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% | 57.5% | 59.7% |
| Nyert 2. Szerva | 42.1% | 42.1% | 45.2% |
| Ászok / Meccs | 1.5 | 2.1 | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 | 5.4 | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 45.8% | 45.8% | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.7% | 45.7% | 42.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.6% | 46.4% | 45.9% |
| Szerva Tartás % | 163.4% | 299.1% | 101.4% |
| Összes Nyert Pont | 74.7% | 84.5% | 64.3% |
| Stat. | Kemény (36) | Salak (1) | Fű (7) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.7% | 78.5% | 61.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57.4% | 49% | 64.7% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% | 28.6% | 46% |
| Ászok / Meccs | 2.8 | 0 | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 | 3 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 50% | 68.4% | 55.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.4% | 33.3% | 39% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% | 43.1% | 44.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.3% |
| Nyert 1. Szerva | 59.7% |
| Nyert 2. Szerva | 45.2% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.9% |
| Szerva Tartás % | 101.4% |
| Összes Nyert Pont | 64.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 83% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 42.1% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.4 |
| Hárított Bréklabdák | 45.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% |
| Szerva Tartás % | 299.1% |
| Összes Nyert Pont | 84.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 83% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 42.1% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 45.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.6% |
| Szerva Tartás % | 163.4% |
| Összes Nyert Pont | 74.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 78.5% |
| Nyert 1. Szerva | 49% |
| Nyert 2. Szerva | 28.6% |
| Ászok / Meccs | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 68.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.7% |
| Nyert 1. Szerva | 64.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |