Lorenzo Giustino Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 463 |
O19.5 |
6.6/10 | |
18:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 624 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
8.6/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U23.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U23.5 |
6.5/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
367 635 |
O19.5 |
9.7/10 | |
12:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
4.5/10 | |
08:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U23.5 |
6.3/10 | |
09:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U23.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
8/10 | |
14:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.8/10 | |
14:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U27.5 |
10/10 | |
13:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U23.5 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
667 445 |
O19.5 |
9.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U27.5 |
9/10 | |
07:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
U25.5 |
4.1/10 |
Lorenzo Giustino – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Lorenzo Giustino egy 34 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 209. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 25 mérkőzést elemzett Lorenzo Giustino részvételével, és több mint 72% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (78) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.3% | 62.4% | 60.4% |
| Nyert 1. Szerva | 65% | 66.1% | 67.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% | 49% | 48.7% |
| Ászok / Meccs | 2.9 | 3.6 | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 2.5 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 65.1% | 67.3% | 64.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.7% | 22.2% | 23.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.8% | 38.7% | 38.7% |
| Szerva Tartás % | 58.1% | 59.7% | 73.5% |
| Összes Nyert Pont | 49.4% | 49.6% | 49.5% |
| Stat. | Kemény (25) | Salak (53) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 69.7% | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 4 | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 70.7% | 55.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.2% | 24% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.3% | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.4% |
| Nyert 1. Szerva | 67.5% |
| Nyert 2. Szerva | 48.7% |
| Ászok / Meccs | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 64.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.7% |
| Szerva Tartás % | 73.5% |
| Összes Nyert Pont | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.4% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 49% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 67.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.7% |
| Szerva Tartás % | 59.7% |
| Összes Nyert Pont | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.3% |
| Nyert 1. Szerva | 65% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 65.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.8% |
| Szerva Tartás % | 58.1% |
| Összes Nyert Pont | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | 69.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 70.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.3% |