Luca Udvardy Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#606
Kor19
Aktuális Forma
L
L
W
W
L
8
Elemzett Mérkőzések
62.5%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
2.4/10 | |
16:03 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
O19.5 |
8.5/10 | |
16:06 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
2.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
31 66 |
U20.5 |
4.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 626 |
O20.5 |
4.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
5.3/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
5.1/10 | |
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U20.5 |
2.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
|
||
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 625 |
|
||
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Luca Udvardy – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Luca Udvardy egy 19 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Luca Udvardy részvételével, és több mint 62.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (19) | Utolsó 52 Hét (19) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 68.5% | 68.5% |
| Nyert 1. Szerva | - | 37.8% | 37.8% |
| Nyert 2. Szerva | - | 41.2% | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 1.1 | 0.9 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 | 2.2 | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | - | 14.3% | 14.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 33.3% | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.1% | 46.2% | 46.2% |
| Szerva Tartás % | - | 738.9% | 738.9% |
| Összes Nyert Pont | 100% | 80.4% | 80.4% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (4) | Salak (15) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 68.5% |
| Nyert 1. Szerva | - | 37.8% |
| Nyert 2. Szerva | - | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 1.3 | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | - | 14.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 46.2% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (19)
Utolsó 20 (19)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.5% |
| Nyert 1. Szerva | 37.8% |
| Nyert 2. Szerva | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 14.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% |
| Szerva Tartás % | 738.9% |
| Összes Nyert Pont | 80.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.5% |
| Nyert 1. Szerva | 37.8% |
| Nyert 2. Szerva | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 14.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% |
| Szerva Tartás % | 738.9% |
| Összes Nyert Pont | 80.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.1% |
| Összes Nyert Pont | 100% |
Statisztikák by Surface
Kemény (4)
Salak (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.5% |
| Nyert 1. Szerva | 37.8% |
| Nyert 2. Szerva | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 14.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% |