Lulu Sun Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
3.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
O18.5 |
9.5/10 | |
16:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U24.5 |
7/10 | |
18:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
9.3/10 | |
23:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
3.5/10 | |
02:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 564 |
1 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 461 |
1 |
5.9/10 | |
19:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U24.5 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O18.5 |
9.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
2.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 644 |
O18.5 |
9.6/10 |
Lulu Sun – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Lulu Sun egy 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 106. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 15 mérkőzést elemzett Lulu Sun részvételével, és több mint 73.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (49) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% | 64.9% | 60.9% |
| Nyert 1. Szerva | 64.1% | 65.4% | 69.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.6% | 49.9% | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 3.8 | 5.3 | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 3.3 | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% | 60.9% | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.6% | 22.6% | 28.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% | 37.8% | 40.1% |
| Szerva Tartás % | 59.3% | 59.9% | 61.2% |
| Összes Nyert Pont | 47.2% | 48.4% | 50.3% |
| Stat. | Kemény (38) | Salak (5) | Fű (6) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% | 68% | 56.4% |
| Nyert 1. Szerva | 71.8% | 62.1% | 63.5% |
| Nyert 2. Szerva | 48.2% | 47.9% | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 6.6 | 2 | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 | 2.6 | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% | 63% | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31% | 16.7% | 19.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41% | 35.8% | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.9% |
| Nyert 1. Szerva | 69.7% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% |
| Szerva Tartás % | 61.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.9% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 60.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% |
| Szerva Tartás % | 59.9% |
| Összes Nyert Pont | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 64.1% |
| Nyert 2. Szerva | 50.6% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% |
| Szerva Tartás % | 59.3% |
| Összes Nyert Pont | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 71.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48.2% |
| Ászok / Meccs | 6.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68% |
| Nyert 1. Szerva | 62.1% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 63% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 56.4% |
| Nyert 1. Szerva | 63.5% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.2% |