Marat Sharipov Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 364 |
O22.5 |
4.8/10 | |
09:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
467 636 |
1 |
1.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
6.8/10 | |
06:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
664 376 |
2 |
3.6/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
274 666 |
2 |
4.1/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 366 |
O19.5 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O20.5 |
7.9/10 | |
06:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
7/10 | |
05:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.4/10 | |
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.8/10 | |
15:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
376 652 |
O19.5 |
8.3/10 | |
16:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 267 |
O8.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
7.5/10 | |
06:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
9.5/10 | |
09:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.8/10 |
Marat Sharipov – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Marat Sharipov egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 365. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 23 mérkőzést elemzett Marat Sharipov részvételével, és több mint 82.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (61) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.4% | 61.1% | 58% |
| Nyert 1. Szerva | 78% | 78.2% | 75.5% |
| Nyert 2. Szerva | 52.6% | 52.2% | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 11.5 | 11 | 9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 | 2.1 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 76.5% | 69.3% | 65.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.4% | 22.7% | 22.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.4% | 37.4% | 37.6% |
| Szerva Tartás % | 67.9% | 68.1% | 78.1% |
| Összes Nyert Pont | 52.1% | 52.4% | 50.7% |
| Stat. | Kemény (36) | Salak (24) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.1% | 53.7% |
| Nyert 1. Szerva | 77.5% | 70.5% |
| Nyert 2. Szerva | 50.4% | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 10.3 | 6.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 63% | 67.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.9% | 23.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.4% | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58% |
| Nyert 1. Szerva | 75.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 65.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% |
| Szerva Tartás % | 78.1% |
| Összes Nyert Pont | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.1% |
| Nyert 1. Szerva | 78.2% |
| Nyert 2. Szerva | 52.2% |
| Ászok / Meccs | 11 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 69.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.4% |
| Szerva Tartás % | 68.1% |
| Összes Nyert Pont | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.4% |
| Nyert 1. Szerva | 78% |
| Nyert 2. Szerva | 52.6% |
| Ászok / Meccs | 11.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 76.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.4% |
| Szerva Tartás % | 67.9% |
| Összes Nyert Pont | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.1% |
| Nyert 1. Szerva | 77.5% |
| Nyert 2. Szerva | 50.4% |
| Ászok / Meccs | 10.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 63% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.7% |
| Nyert 1. Szerva | 70.5% |
| Nyert 2. Szerva | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 6.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 67.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% |