Marton Fucsovics Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
64 76 |
U29.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
U28.5 |
4.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U30.5 |
9/10 | |
19:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U29.5 |
9.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
473 656 |
O18.5 |
6.8/10 | |
21:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O18.5 |
9.8/10 | |
22:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 724 |
O19.5 |
9.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U28.5 |
9.2/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
9.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Lezárult |
| 3
0
|
|
|
1 |
666 344 |
U46.5 |
10/10 | |
06:05 Lezárult |
| 0
3
|
|
|
2 |
542 766 |
U44.5 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
8.5/10 | |
06:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U29.5 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 366 |
O18.5 |
6.9/10 |
Marton Fucsovics – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Marton Fucsovics egy 33 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 57. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 16 mérkőzést elemzett Marton Fucsovics részvételével, és több mint 81.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (48) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.5% | 61.9% | 62.3% |
| Nyert 1. Szerva | 74.3% | 70.6% | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 49.2% | 50% | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 5.4 | 4.3 | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 2.7 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 52.6% | 60% | 56.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.8% | 18.7% | 20.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35% | 36.6% | 37.9% |
| Szerva Tartás % | 65.1% | 62.8% | 64.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.7% | 49.7% | 50.8% |
| Stat. | Kemény (26) | Salak (9) | Fű (11) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.2% | 60.2% | 61.5% |
| Nyert 1. Szerva | 71.8% | 67.8% | 79.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% | 48.8% | 52.8% |
| Ászok / Meccs | 3.7 | 2.8 | 8.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 2.2 | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 57% | 60.3% | 58% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26% | 15.9% | 13.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% | 35.9% | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 56.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.9% |
| Szerva Tartás % | 64.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | 70.6% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.6% |
| Szerva Tartás % | 62.8% |
| Összes Nyert Pont | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.5% |
| Nyert 1. Szerva | 74.3% |
| Nyert 2. Szerva | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 5.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 52.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35% |
| Szerva Tartás % | 65.1% |
| Összes Nyert Pont | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.2% |
| Nyert 1. Szerva | 71.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% |
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.2% |
| Nyert 1. Szerva | 67.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48.8% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 60.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.5% |
| Nyert 1. Szerva | 79.3% |
| Nyert 2. Szerva | 52.8% |
| Ászok / Meccs | 8.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 58% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% |