Maxime Janvier Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:51 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 366 |
O17.5 |
8.3/10 | |
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 45 |
1 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
473 656 |
O20.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
10/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
657 375 |
O21.5 |
8.3/10 | |
13:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 743 |
O20.5 |
9.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
573 756 |
O21.5 |
8.6/10 | |
18:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
377 656 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2/10 | |
16:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
574 756 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
|
||
07:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
464 646 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
|
Maxime Janvier – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Maxime Janvier egy 29 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 570. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 14 mérkőzést elemzett Maxime Janvier részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (52) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.2% | 62.3% | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | 70.6% | 72.4% | 72.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.2% | 45% | 46.2% |
| Ászok / Meccs | 5.1 | 5.5 | 5.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 | 3.7 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 65.1% | 62.3% | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.7% | 18% | 18.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% | 35.8% | 38.4% |
| Szerva Tartás % | 68.4% | 65.2% | 70.1% |
| Összes Nyert Pont | 51.6% | 50.6% | 51.6% |
| Stat. | Kemény (28) | Salak (23) | Fű (1) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.5% | 58.2% | 66.1% |
| Nyert 1. Szerva | 74.5% | 69% | 68.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.1% | 44.5% | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 6.8 | 3.7 | 7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 | 3.2 | 7 |
| Hárított Bréklabdák | 63.6% | 65.9% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.8% | 14.2% | 11.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.9% | 41% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | 72.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.2% |
| Ászok / Meccs | 5.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% |
| Szerva Tartás % | 70.1% |
| Összes Nyert Pont | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45% |
| Ászok / Meccs | 5.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 62.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.8% |
| Szerva Tartás % | 65.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.2% |
| Nyert 1. Szerva | 70.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.2% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 65.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% |
| Szerva Tartás % | 68.4% |
| Összes Nyert Pont | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.5% |
| Nyert 1. Szerva | 74.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 6.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 63.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.2% |
| Nyert 1. Szerva | 69% |
| Nyert 2. Szerva | 44.5% |
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 65.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.1% |
| Nyert 1. Szerva | 68.8% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7 |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.8% |