Mayuka Aikawa Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#559
Kor27
Aktuális forma
L
W
L
W
L
7
Elemzett mérkőzések
57.1%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8.3/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
4.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
||
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
|
||
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
||
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Mayuka Aikawa – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Mayuka Aikawa 27 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Mayuka Aikawa részvételével, és több mint 57.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (37) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | - | 71% | 71% |
| Nyert 1. szerva | - | 62.5% | 62.5% |
| Nyert 2. szerva | - | 43.1% | 43.1% |
| Ászok / meccs | 2.7 | 2.2 | 1.9 |
| Kettős hibák / meccs | 1.6 | 1.8 | 2 |
| Hárított bréklabdák | - | 66.1% | 66.1% |
| Kihasznált bréklabdák | - | 56.7% | 56.7% |
| Nyert fogadópontok | 43.2% | 47.4% | 47.4% |
| Szervatartás % | - | 150.4% | 218.7% |
| Összes nyert pont | 104.5% | 76% | 76% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (31) | Salak (3) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 71% | - |
| Nyert 1. szerva | 62.5% | - |
| Nyert 2. szerva | 43.1% | - |
| Ászok / meccs | 1.6 | 1.7 |
| Kettős hibák / meccs | 1.9 | 2 |
| Hárított bréklabdák | 66.1% | - |
| Kihasznált bréklabdák | 56.7% | - |
| Nyert fogadópontok | 48.9% | - |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (37)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 71% |
| Nyert 1. szerva | 62.5% |
| Nyert 2. szerva | 43.1% |
| Ászok / meccs | 1.9 |
| Kettős hibák / meccs | 2 |
| Hárított bréklabdák | 66.1% |
| Kihasznált bréklabdák | 56.7% |
| Nyert fogadópontok | 47.4% |
| Szervatartás % | 218.7% |
| Összes nyert pont | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 71% |
| Nyert 1. szerva | 62.5% |
| Nyert 2. szerva | 43.1% |
| Ászok / meccs | 2.2 |
| Kettős hibák / meccs | 1.8 |
| Hárított bréklabdák | 66.1% |
| Kihasznált bréklabdák | 56.7% |
| Nyert fogadópontok | 47.4% |
| Szervatartás % | 150.4% |
| Összes nyert pont | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 2.7 |
| Kettős hibák / meccs | 1.6 |
| Nyert fogadópontok | 43.2% |
| Összes nyert pont | 104.5% |
Statisztikák by Surface
Kemény (31)
Salak (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 71% |
| Nyert 1. szerva | 62.5% |
| Nyert 2. szerva | 43.1% |
| Ászok / meccs | 1.6 |
| Kettős hibák / meccs | 1.9 |
| Hárított bréklabdák | 66.1% |
| Kihasznált bréklabdák | 56.7% |
| Nyert fogadópontok | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 1.7 |
| Kettős hibák / meccs | 2 |