Melissa Boyden Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1374
Aktuális Forma
L
W
L
L
L
6
Elemzett Mérkőzések
100%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:39 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
4/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.8/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
1 |
4.6/10 |
Melissa Boyden – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Melissa Boyden AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Melissa Boyden részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (32) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 58.1% | 57.7% | 59.1% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% | 59.7% | 59.1% |
| Nyert 2. Szerva | 35.1% | 35.1% | 36.2% |
| Ászok / Meccs | 1.9 | 2.2 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.6 | 9.4 | 9 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% | 49% | 51.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 60% | 44.2% | 47.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.1% | 46% | 47.6% |
| Szerva Tartás % | 105.9% | 57.3% | 61.2% |
| Összes Nyert Pont | 60.1% | 48.3% | 49.2% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (1) | Salak (24) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 60.2% |
| Nyert 1. Szerva | - | 57% |
| Nyert 2. Szerva | - | 36.2% |
| Ászok / Meccs | 2 | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 11 | 9.2 |
| Hárított Bréklabdák | - | 50.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 49.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 48% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (32)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.1% |
| Nyert 1. Szerva | 59.1% |
| Nyert 2. Szerva | 36.2% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 9 |
| Hárított Bréklabdák | 51.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 47.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.6% |
| Szerva Tartás % | 61.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.7% |
| Nyert 1. Szerva | 59.7% |
| Nyert 2. Szerva | 35.1% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 9.4 |
| Hárított Bréklabdák | 49% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% |
| Szerva Tartás % | 57.3% |
| Összes Nyert Pont | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.1% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 35.1% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.6 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 60% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.1% |
| Szerva Tartás % | 105.9% |
| Összes Nyert Pont | 60.1% |
Statisztikák by Surface
Kemény (1)
Salak (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 11 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.2% |
| Nyert 1. Szerva | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 36.2% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 9.2 |
| Hárított Bréklabdák | 50.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 49.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48% |