1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W15 Luan
  4. Meng Yi Chen
Meng Yi Chen

Meng Yi Chen Előrejelzések, statisztikák és forma

CN
Ranglista#761

Aktuális forma

L L W L L
5 Elemzett mérkőzések
60% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

00:09

Lezárult
CN
M. Y. Chen
CN
Z. Jiang
0
2
101
-132

1

101
66
34

1

101
2/10

03:00

Lezárult
CN
M. Y. Chen
CN
R. Zou
0
2
215
-270

1

215
66
12

U20.5

-133
6.3/10

03:00

Lezárult
CN
M. Y. Chen
CN
L. Ge
2
0
-270
230

1

-270
66
22

1

-270
3.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

02:00

Lezárult
CN
J. Wang
CN
M. Y. Chen
2
0
-526
340

1

-526
66
22

U19.5

-133
5.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
IT
M. Dessolis
CN
M. Y. Chen
2
0
400
-667

2

-667
31
66

2

-667
5.1/10

Meng Yi Chen – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Meng Yi Chen AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Meng Yi Chen részvételével, és több mint 60% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (28)
Első szerva % 63.4% 63.4% 63.4%
Nyert 1. szerva 34.6% 34.6% 34.6%
Nyert 2. szerva 26.7% 26.7% 26.7%
Ászok / meccs 0 0.4 0.3
Kettős hibák / meccs 1.9 2.3 2.5
Hárított bréklabdák 45.5% 45.5% 45.5%
Kihasznált bréklabdák 14.3% 14.3% 14.3%
Nyert fogadópontok 45.5% 45.5% 45.5%
Szervatartás % 507.3% 1146.3% 1834.1%
Összes nyert pont 82.2% 82.2% 82.2%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (28)
Első szerva % 63.4%
Nyert 1. szerva 34.6%
Nyert 2. szerva 26.7%
Ászok / meccs 0.3
Kettős hibák / meccs 2.5
Hárított bréklabdák 45.5%
Kihasznált bréklabdák 14.3%
Nyert fogadópontok 45.5%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (28) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %63.4%
Nyert 1. szerva34.6%
Nyert 2. szerva26.7%
Ászok / meccs0.3
Kettős hibák / meccs2.5
Hárított bréklabdák45.5%
Kihasznált bréklabdák14.3%
Nyert fogadópontok45.5%
Szervatartás %1834.1%
Összes nyert pont82.2%
StatValue
Első szerva %63.4%
Nyert 1. szerva34.6%
Nyert 2. szerva26.7%
Ászok / meccs0.4
Kettős hibák / meccs2.3
Hárított bréklabdák45.5%
Kihasznált bréklabdák14.3%
Nyert fogadópontok45.5%
Szervatartás %1146.3%
Összes nyert pont82.2%
StatValue
Első szerva %63.4%
Nyert 1. szerva34.6%
Nyert 2. szerva26.7%
Ászok / meccs0
Kettős hibák / meccs1.9
Hárított bréklabdák45.5%
Kihasznált bréklabdák14.3%
Nyert fogadópontok45.5%
Szervatartás %507.3%
Összes nyert pont82.2%
Statisztikák by Surface
Kemény (28)
StatValue
Első szerva %63.4%
Nyert 1. szerva34.6%
Nyert 2. szerva26.7%
Ászok / meccs0.3
Kettős hibák / meccs2.5
Hárított bréklabdák45.5%
Kihasznált bréklabdák14.3%
Nyert fogadópontok45.5%