Michael Antonius Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#837
Aktuális Forma
L
L
W
W
L
10
Elemzett Mérkőzések
80%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
4/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
2.4/10 | |
17:41 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.5/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
3.9/10 | |
17:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
1.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
6.8/10 | |
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
5.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Michael Antonius – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Michael Antonius AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Michael Antonius részvételével, és több mint 80% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (18) | Utolsó 52 Hét (18) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% | 62.7% | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 63.1% | 63.1% | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52% | 52% | 52% |
| Ászok / Meccs | 0.6 | 1.1 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 | 1.8 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 75% | 75% | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.6% | 17.6% | 17.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.5% | 42.4% | 42.4% |
| Szerva Tartás % | 324.6% | 456.7% | 456.7% |
| Összes Nyert Pont | 86.9% | 92.3% | 92.3% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (6) | Salak (12) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | - | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | - | 52% |
| Ászok / Meccs | 1.5 | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | - | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 17.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% | 43.5% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (18)
Utolsó 20 (18)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.4% |
| Szerva Tartás % | 456.7% |
| Összes Nyert Pont | 92.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.4% |
| Szerva Tartás % | 456.7% |
| Összes Nyert Pont | 92.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.5% |
| Szerva Tartás % | 324.6% |
| Összes Nyert Pont | 86.9% |
Statisztikák by Surface
Kemény (6)
Salak (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |