Michael Zhu Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U20.5 |
1.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:08 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.9/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:50 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
2 |
731 666 |
O19.5 |
7.2/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.9/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.1/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
4.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 664 |
O16.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.2/10 | |
04:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.2/10 | |
04:13 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.2/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.9/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 733 |
O20.5 |
8.1/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.9/10 |
Michael Zhu – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Michael Zhu egy 33 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 891. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 17 mérkőzést elemzett Michael Zhu részvételével, és több mint 82.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (54) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 58.3% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 39.7% |
| Ászok / Meccs | 2.8 | 1.8 | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 | 1.6 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 40.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% | 43.6% | 43.3% |
| Szerva Tartás % | - | - | 594.9% |
| Összes Nyert Pont | 104.3% | 103.8% | 89.1% |
| Stat. | Kemény (45) | Salak (5) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 58% | - |
| Nyert 1. Szerva | 67.1% | - |
| Nyert 2. Szerva | 47.3% | - |
| Ászok / Meccs | 1.4 | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 40% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.3% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 39.7% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 40.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.3% |
| Szerva Tartás % | 594.9% |
| Összes Nyert Pont | 89.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.6% |
| Összes Nyert Pont | 103.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% |
| Összes Nyert Pont | 104.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58% |
| Nyert 1. Szerva | 67.1% |
| Nyert 2. Szerva | 47.3% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |