Miguel Tobon Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
7/10 | |
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
1 |
2/10 | |
12:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
724 666 |
2 |
4.3/10 | |
18:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O21.5 |
3.8/10 | |
18:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
4.9/10 | |
21:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 566 |
2 |
3.3/10 | |
21:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
8.7/10 | |
21:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O18.5 |
6.4/10 | |
21:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.7/10 | |
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 623 |
O18.5 |
7.5/10 | |
17:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
7.1/10 | |
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
6.2/10 | |
17:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U23.5 |
6.2/10 | |
16:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2/10 |
Miguel Tobon – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Miguel Tobon egy 19 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 501. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 26 mérkőzést elemzett Miguel Tobon részvételével, és több mint 65.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (55) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 54.4% | 57% | 59.8% |
| Nyert 1. Szerva | 70.7% | 73% | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% | 54% | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 5 | 5.9 | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 | 3.6 | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% | 62.9% | 61% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.2% | 25% | 23.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% | 40.1% | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 61.7% | 64.8% | 65% |
| Összes Nyert Pont | 51.5% | 52.2% | 49.4% |
| Stat. | Kemény (14) | Salak (41) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% | 58.2% |
| Nyert 1. Szerva | 70.4% | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 52.5% | 48% |
| Ászok / Meccs | 5.5 | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.8% | 60.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.8% | 27.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.5% | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 61% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 65% |
| Összes Nyert Pont | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57% |
| Nyert 1. Szerva | 73% |
| Nyert 2. Szerva | 54% |
| Ászok / Meccs | 5.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 62.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.1% |
| Szerva Tartás % | 64.8% |
| Összes Nyert Pont | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54.4% |
| Nyert 1. Szerva | 70.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% |
| Szerva Tartás % | 61.7% |
| Összes Nyert Pont | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 70.4% |
| Nyert 2. Szerva | 52.5% |
| Ászok / Meccs | 5.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 61.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.2% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 60.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% |