Mikalai Haliak Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#809
Kor27
Magasság6'0"
Súly165 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
W
W
W
L
L
5
Elemzett Mérkőzések
20%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:07 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.8/10 | |
14:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
065 627 |
O20.5 |
5.3/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 631 |
O20.5 |
5.8/10 |
Mikalai Haliak – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Mikalai Haliak egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 809. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Mikalai Haliak részvételével, és több mint 20% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (27) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 53.2% | 53.2% |
| Nyert 1. Szerva | - | 63.4% | 63.4% |
| Nyert 2. Szerva | - | 50% | 50% |
| Ászok / Meccs | 1.6 | 1.9 | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.8 | 1 | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | - | 62.5% | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 10% | 10% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.6% | 40.7% | 40.7% |
| Szerva Tartás % | - | 181.8% | 239% |
| Összes Nyert Pont | 98.2% | 74% | 74% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (15) | Salak (12) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 53.2% | - |
| Nyert 1. Szerva | 63.4% | - |
| Nyert 2. Szerva | 50% | - |
| Ászok / Meccs | 2.1 | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.9 | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.7% | - |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (27)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.2% |
| Nyert 1. Szerva | 63.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.7% |
| Szerva Tartás % | 239% |
| Összes Nyert Pont | 74% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.2% |
| Nyert 1. Szerva | 63.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.7% |
| Szerva Tartás % | 181.8% |
| Összes Nyert Pont | 74% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.8 |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.6% |
| Összes Nyert Pont | 98.2% |
Statisztikák by Surface
Kemény (15)
Salak (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.2% |
| Nyert 1. Szerva | 63.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.9 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |