1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Maringá
  4. Nicolas Garcia Longo
Nicolas Garcia Longo

Nicolas Garcia Longo Előrejelzések, statisztikák és forma

AR
Ranglista#1132
Kor20

Aktuális forma

W W W W L
5 Elemzett mérkőzések
80% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:00

Lezárult
NO
H. Hoeyeraal
AR
N. Garcia Longo
2
0
-270
220

1

-270
76
53

1

-270
1.2/10

12:00

Lezárult
AR
N. Garcia Longo
BR
G. Schenekenberg
2
0
-119
100

1

-119
267
625

1

-119
1.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:15

Lezárult
AR
N. Garcia Longo
IN
A. Sharma
2
0
-833
690

1

-833
66
34

1

-833
5.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

19:30

Lezárult
BR
R. Tosetto
AR
N. Garcia Longo
0
2
-139
100

2

100
25
67

2

100
3.8/10

13:30

Lezárult
AR
N. Garcia Longo
AR
T. Martinez
2
1
315
-500

2

-500
31
66

2

-500
8.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

15:00

Lezárult
PE
A. Huertas Del (5)
AR
N. Garcia Longo (12)
2
1
-1000
490

2

490
473
656

2

490
padlock

Nicolas Garcia Longo – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Nicolas Garcia Longo 20 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Nicolas Garcia Longo részvételével, és több mint 80% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (19) Utolsó 52 hét (19)
Első szerva % 72.8% 69.1% 69.1%
Nyert 1. szerva 62.6% 56.9% 56.9%
Nyert 2. szerva 64.7% 54.5% 54.5%
Ászok / meccs 0.6 0.5 0.5
Kettős hibák / meccs 2.3 2.7 2.7
Hárított bréklabdák 60% 50% 50%
Kihasznált bréklabdák 36.8% 28% 28%
Nyert fogadópontok 43.2% 41.5% 41.5%
Szervatartás % 139.2% 151.1% 151.1%
Összes nyert pont 67.4% 60.9% 60.9%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (2) Salak (17)
Első szerva % - 69.1%
Nyert 1. szerva - 56.9%
Nyert 2. szerva - 54.5%
Ászok / meccs 1 0.5
Kettős hibák / meccs 3.5 2.6
Hárított bréklabdák - 50%
Kihasznált bréklabdák - 28%
Nyert fogadópontok - 41.5%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (19) Utolsó 20 (19) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %69.1%
Nyert 1. szerva56.9%
Nyert 2. szerva54.5%
Ászok / meccs0.5
Kettős hibák / meccs2.7
Hárított bréklabdák50%
Kihasznált bréklabdák28%
Nyert fogadópontok41.5%
Szervatartás %151.1%
Összes nyert pont60.9%
StatValue
Első szerva %69.1%
Nyert 1. szerva56.9%
Nyert 2. szerva54.5%
Ászok / meccs0.5
Kettős hibák / meccs2.7
Hárított bréklabdák50%
Kihasznált bréklabdák28%
Nyert fogadópontok41.5%
Szervatartás %151.1%
Összes nyert pont60.9%
StatValue
Első szerva %72.8%
Nyert 1. szerva62.6%
Nyert 2. szerva64.7%
Ászok / meccs0.6
Kettős hibák / meccs2.3
Hárított bréklabdák60%
Kihasznált bréklabdák36.8%
Nyert fogadópontok43.2%
Szervatartás %139.2%
Összes nyert pont67.4%
Statisztikák by Surface
Kemény (2) Salak (17)
StatValue
Ászok / meccs1
Kettős hibák / meccs3.5
StatValue
Első szerva %69.1%
Nyert 1. szerva56.9%
Nyert 2. szerva54.5%
Ászok / meccs0.5
Kettős hibák / meccs2.6
Hárított bréklabdák50%
Kihasznált bréklabdák28%
Nyert fogadópontok41.5%