Niklas Guttau Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#1239
Kor25
Magasság5'10"
Súly154 lb
KézJobbkezes
Aktuális forma
L
W
L
L
4
Elemzett mérkőzések
75%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
6.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Niklas Guttau – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Niklas Guttau 25 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1239. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Niklas Guttau részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (20) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | - | 62% | 62% |
| Nyert 1. szerva | - | 66.3% | 66.3% |
| Nyert 2. szerva | - | 45% | 45% |
| Ászok / meccs | 1 | 1.4 | 1.4 |
| Kettős hibák / meccs | 2 | 2.3 | 2.3 |
| Hárított bréklabdák | - | 55.6% | 55.6% |
| Kihasznált bréklabdák | - | 16.7% | 16.7% |
| Nyert fogadópontok | 38.5% | 37.6% | 37.6% |
| Szervatartás % | - | 324.7% | 324.7% |
| Összes nyert pont | 104.8% | 84.1% | 84.1% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (8) | Salak (11) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 62% | - |
| Nyert 1. szerva | 66.3% | - |
| Nyert 2. szerva | 45% | - |
| Ászok / meccs | 1.5 | 1.3 |
| Kettős hibák / meccs | 2.9 | 1.7 |
| Hárított bréklabdák | 55.6% | - |
| Kihasznált bréklabdák | 16.7% | - |
| Nyert fogadópontok | 38.1% | 35.9% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (20)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62% |
| Nyert 1. szerva | 66.3% |
| Nyert 2. szerva | 45% |
| Ászok / meccs | 1.4 |
| Kettős hibák / meccs | 2.3 |
| Hárított bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált bréklabdák | 16.7% |
| Nyert fogadópontok | 37.6% |
| Szervatartás % | 324.7% |
| Összes nyert pont | 84.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62% |
| Nyert 1. szerva | 66.3% |
| Nyert 2. szerva | 45% |
| Ászok / meccs | 1.4 |
| Kettős hibák / meccs | 2.3 |
| Hárított bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált bréklabdák | 16.7% |
| Nyert fogadópontok | 37.6% |
| Szervatartás % | 324.7% |
| Összes nyert pont | 84.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 1 |
| Kettős hibák / meccs | 2 |
| Nyert fogadópontok | 38.5% |
| Összes nyert pont | 104.8% |
Statisztikák by Surface
Kemény (8)
Salak (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62% |
| Nyert 1. szerva | 66.3% |
| Nyert 2. szerva | 45% |
| Ászok / meccs | 1.5 |
| Kettős hibák / meccs | 2.9 |
| Hárított bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált bréklabdák | 16.7% |
| Nyert fogadópontok | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 1.3 |
| Kettős hibák / meccs | 1.7 |
| Nyert fogadópontok | 35.9% |