Noah Thurner Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1211
Kor25
Aktuális Forma
W
W
L
L
L
8
Elemzett Mérkőzések
50%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:38 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
465 647 |
2 |
2.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
4.5/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
464 646 |
O21.5 |
6.3/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 467 |
2 |
7.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
54 76 |
2 |
9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Noah Thurner – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Noah Thurner egy 25 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Noah Thurner részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (38) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.6% | 64.7% | 64.7% |
| Nyert 1. Szerva | 82.9% | 82.2% | 82.2% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% | 53.7% | 53.7% |
| Ászok / Meccs | 3.9 | 5.3 | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 | 5.5 | 5.2 |
| Hárított Bréklabdák | 50% | 33.3% | 33.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16% | 21.7% | 21.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.9% | 35.9% | 35.9% |
| Szerva Tartás % | 196.9% | 131% | 270.4% |
| Összes Nyert Pont | 73.9% | 66.5% | 66.5% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (16) | Salak (17) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.7% | - |
| Nyert 1. Szerva | 82.2% | - |
| Nyert 2. Szerva | 53.7% | - |
| Ászok / Meccs | 5.6 | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.6 | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 33.3% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.7% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.5% | 40.6% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (38)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.7% |
| Nyert 1. Szerva | 82.2% |
| Nyert 2. Szerva | 53.7% |
| Ászok / Meccs | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 |
| Hárított Bréklabdák | 33.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% |
| Szerva Tartás % | 270.4% |
| Összes Nyert Pont | 66.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.7% |
| Nyert 1. Szerva | 82.2% |
| Nyert 2. Szerva | 53.7% |
| Ászok / Meccs | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 33.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% |
| Szerva Tartás % | 131% |
| Összes Nyert Pont | 66.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.6% |
| Nyert 1. Szerva | 82.9% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.9% |
| Szerva Tartás % | 196.9% |
| Összes Nyert Pont | 73.9% |
Statisztikák by Surface
Kemény (16)
Salak (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.7% |
| Nyert 1. Szerva | 82.2% |
| Nyert 2. Szerva | 53.7% |
| Ászok / Meccs | 5.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.6 |
| Hárított Bréklabdák | 33.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.6% |