Noelia Zeballos Melgar Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#664
Kor31
Aktuális Forma
W
L
W
L
L
5
Elemzett Mérkőzések
60%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U20.5 |
6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 363 |
O20.5 |
3.5/10 | |
16:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
6.1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Noelia Zeballos Melgar – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Noelia Zeballos Melgar egy 31 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Noelia Zeballos Melgar részvételével, és több mint 60% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (33) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.5% | 65.6% | 65.6% |
| Nyert 1. Szerva | 53.1% | 54.2% | 54.2% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% | 33.1% | 33.1% |
| Ászok / Meccs | 0.6 | 1 | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 | 4.2 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 41.9% | 42.2% | 42.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50% | 43.3% | 43.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.9% | 47.4% | 47.4% |
| Szerva Tartás % | 75% | 82.5% | 153.7% |
| Összes Nyert Pont | 54.6% | 51.7% | 51.7% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (10) | Salak (23) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.7% | 66.6% |
| Nyert 1. Szerva | 56.9% | 53.5% |
| Nyert 2. Szerva | 36.1% | 32.2% |
| Ászok / Meccs | 2 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 36.4% | 43.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.5% | 44.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.7% | 47.4% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (33)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.6% |
| Nyert 1. Szerva | 54.2% |
| Nyert 2. Szerva | 33.1% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 42.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 43.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.4% |
| Szerva Tartás % | 153.7% |
| Összes Nyert Pont | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.6% |
| Nyert 1. Szerva | 54.2% |
| Nyert 2. Szerva | 33.1% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 42.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 43.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.4% |
| Szerva Tartás % | 82.5% |
| Összes Nyert Pont | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.5% |
| Nyert 1. Szerva | 53.1% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 41.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.9% |
| Szerva Tartás % | 75% |
| Összes Nyert Pont | 54.6% |
Statisztikák by Surface
Kemény (10)
Salak (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.7% |
| Nyert 1. Szerva | 56.9% |
| Nyert 2. Szerva | 36.1% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 36.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.6% |
| Nyert 1. Szerva | 53.5% |
| Nyert 2. Szerva | 32.2% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 43.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.4% |