1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Monastir
  4. Oliver Bonding
Oliver Bonding

Oliver Bonding Előrejelzések, Statisztikák és Forma

GB
Ranglista#862
Kor18
Magasság6'4"
Súly194 lb
KézJobbkezes

Aktuális Forma

W L W W L
5 Elemzett Mérkőzések
20% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
CH
P. Schoen
GB
O. Bonding
2
1
-270
255

1

-270
66
21

U20.5

-125
6.6/10

09:00

Lezárult
GB
O. Bonding
ES
R. Pascual
2
0
135
-159

2

-159
32
66

2

-159
6.7/10

14:00

Lezárult
SE
L. Hede
GB
O. Bonding
0
2
270
-400

2

-400
634
266

2

-400
4.7/10

09:00

Lezárult
IT
F. Iannaccone
GB
O. Bonding
2
0
-139
110

2

110
461
636

2

110
2/10

09:00

Lezárult
GB
O. Bonding
FR
F. Balshaw
2
0
140
-182

2

-182
35
67

2

-182
4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

17:00

Lezárult
GB
C. Thomson
GB
O. Bonding
2
0
-103
-137

2

-137
24
66

-
padlock
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.

Oliver Bonding – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Oliver Bonding egy 18 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 862. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Oliver Bonding részvételével, és több mint 20% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (14) Utolsó 52 Hét (14)
Első Szerva % 59.4% 62.5% 62.5%
Nyert 1. Szerva 66.3% 71% 71%
Nyert 2. Szerva 46.3% 44.8% 44.8%
Ászok / Meccs 4.4 5.5 5.5
Kettős Hibák / Meccs 2.9 2.9 2.9
Hárított Bréklabdák 68.4% 64.9% 64.9%
Kihasznált Bréklabdák 8.7% 10% 10%
Nyert Fogadó Pontok 33.1% 30.4% 30.4%
Szerva Tartás % 104.8% 96.9% 96.9%
Összes Nyert Pont 45.4% 45% 45%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (9) Salak (1) Fű (3)
Első Szerva % 63.6% - 64.8%
Nyert 1. Szerva 61.2% - 74.3%
Nyert 2. Szerva 53.6% - 43.4%
Ászok / Meccs 4.7 0 11
Kettős Hibák / Meccs 2.2 1 3.7
Hárított Bréklabdák 77.8% - 61.1%
Kihasznált Bréklabdák 0% - 10.8%
Nyert Fogadó Pontok 25.8% - 28.5%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (14) Utolsó 20 (14) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %62.5%
Nyert 1. Szerva71%
Nyert 2. Szerva44.8%
Ászok / Meccs5.5
Kettős Hibák / Meccs2.9
Hárított Bréklabdák64.9%
Kihasznált Bréklabdák10%
Nyert Fogadó Pontok30.4%
Szerva Tartás %96.9%
Összes Nyert Pont45%
StatValue
Első Szerva %62.5%
Nyert 1. Szerva71%
Nyert 2. Szerva44.8%
Ászok / Meccs5.5
Kettős Hibák / Meccs2.9
Hárított Bréklabdák64.9%
Kihasznált Bréklabdák10%
Nyert Fogadó Pontok30.4%
Szerva Tartás %96.9%
Összes Nyert Pont45%
StatValue
Első Szerva %59.4%
Nyert 1. Szerva66.3%
Nyert 2. Szerva46.3%
Ászok / Meccs4.4
Kettős Hibák / Meccs2.9
Hárított Bréklabdák68.4%
Kihasznált Bréklabdák8.7%
Nyert Fogadó Pontok33.1%
Szerva Tartás %104.8%
Összes Nyert Pont45.4%
Statisztikák by Surface
Kemény (9) Salak (1) Fű (3)
StatValue
Első Szerva %63.6%
Nyert 1. Szerva61.2%
Nyert 2. Szerva53.6%
Ászok / Meccs4.7
Kettős Hibák / Meccs2.2
Hárított Bréklabdák77.8%
Kihasznált Bréklabdák0%
Nyert Fogadó Pontok25.8%
StatValue
Ászok / Meccs0
Kettős Hibák / Meccs1
StatValue
Első Szerva %64.8%
Nyert 1. Szerva74.3%
Nyert 2. Szerva43.4%
Ászok / Meccs11
Kettős Hibák / Meccs3.7
Hárított Bréklabdák61.1%
Kihasznált Bréklabdák10.8%
Nyert Fogadó Pontok28.5%