Oliver Crawford Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O20.5 |
5.4/10 | |
20:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O19.5 |
7/10 | |
19:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 662 |
O19.5 |
9.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
646 467 |
O20.5 |
10/10 | |
07:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U23.5 |
5.9/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
O19.5 |
5.7/10 | |
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 566 |
O19.5 |
9.8/10 | |
08:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 465 |
O21.5 |
8.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 746 |
O19.5 |
9.7/10 | |
04:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U28.5 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U23.5 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
6631 7366 |
O19.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 365 |
|
||
04:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Oliver Crawford – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Oliver Crawford egy 26 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 222. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 17 mérkőzést elemzett Oliver Crawford részvételével, és több mint 76.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (59) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.7% | 62.4% | 62.1% |
| Nyert 1. Szerva | 68.8% | 70.8% | 69.9% |
| Nyert 2. Szerva | 55.2% | 54.5% | 54.3% |
| Ászok / Meccs | 2.1 | 3.8 | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 3.2 | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 65.3% | 59.6% | 61.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.3% | 17.7% | 21.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.5% | 35.2% | 37% |
| Szerva Tartás % | 63.9% | 64.7% | 64% |
| Összes Nyert Pont | 50.6% | 49.9% | 50.6% |
| Stat. | Kemény (44) | Salak (3) | Fű (12) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.3% | 75.3% | 62% |
| Nyert 1. Szerva | 69.9% | 66.1% | 71.4% |
| Nyert 2. Szerva | 53.6% | 61.1% | 56% |
| Ászok / Meccs | 4.3 | 0.3 | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 | 2 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 61.9% | 58.3% | 61.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.7% | 16.7% | 19.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37% | 36.4% | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.1% |
| Nyert 1. Szerva | 69.9% |
| Nyert 2. Szerva | 54.3% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 61.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37% |
| Szerva Tartás % | 64% |
| Összes Nyert Pont | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.4% |
| Nyert 1. Szerva | 70.8% |
| Nyert 2. Szerva | 54.5% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.2% |
| Szerva Tartás % | 64.7% |
| Összes Nyert Pont | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.7% |
| Nyert 1. Szerva | 68.8% |
| Nyert 2. Szerva | 55.2% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 65.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.5% |
| Szerva Tartás % | 63.9% |
| Összes Nyert Pont | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.3% |
| Nyert 1. Szerva | 69.9% |
| Nyert 2. Szerva | 53.6% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 61.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.3% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 61.1% |
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62% |
| Nyert 1. Szerva | 71.4% |
| Nyert 2. Szerva | 56% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 61.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.2% |