Oscar Brown Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
L
L
W
L
L
9
Elemzett Mérkőzések
77.8%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
O18.5 |
3.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.7/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
O19.5 |
6.3/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
3.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.7/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.4/10 | |
10:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Oscar Brown – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Oscar Brown AI-alapú algoritmusunk 9 mérkőzést elemzett Oscar Brown részvételével, és több mint 77.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (36) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% | 61.9% | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% | 64.3% | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 58.9% | 52.4% | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 1.1 | 0.9 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 2.7 | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 68.2% | 63.5% | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.5% | 43.1% | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% | 45.9% | 45.1% |
| Szerva Tartás % | 143% | 84.3% | 69.5% |
| Összes Nyert Pont | 73.9% | 61.5% | 56.1% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (36) |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (36)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% |
| Szerva Tartás % | 69.5% |
| Összes Nyert Pont | 56.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | 64.3% |
| Nyert 2. Szerva | 52.4% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 63.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 43.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.9% |
| Szerva Tartás % | 84.3% |
| Összes Nyert Pont | 61.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 58.9% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 68.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% |
| Szerva Tartás % | 143% |
| Összes Nyert Pont | 73.9% |
Statisztikák by Surface
Kemény (36)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% |