Patricia Georgiana Goina Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#1023
Aktuális forma
L
L
L
L
L
4
Elemzett mérkőzések
75%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U20.5 |
4.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
4.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
||
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
|
Patricia Georgiana Goina – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Patricia Georgiana Goina AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Patricia Georgiana Goina részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (52) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 64.5% | 59.8% | 60.4% |
| Nyert 1. szerva | 57% | 63.1% | 64.3% |
| Nyert 2. szerva | 41% | 48% | 46.2% |
| Ászok / meccs | 1.3 | 1.8 | 1.3 |
| Kettős hibák / meccs | 2.4 | 2.6 | 2.5 |
| Hárított bréklabdák | 50% | 55.4% | 53.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 41.4% | 38.9% | 42.2% |
| Nyert fogadópontok | 44.1% | 44.3% | 45.7% |
| Szervatartás % | 67.6% | 64% | 71.9% |
| Összes nyert pont | 53.8% | 53.4% | 53.2% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (18) | Salak (33) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 59.6% | 61.4% |
| Nyert 1. szerva | 69.2% | 58.1% |
| Nyert 2. szerva | 52.1% | 38.2% |
| Ászok / meccs | 1.9 | 1 |
| Kettős hibák / meccs | 2.1 | 2.7 |
| Hárított bréklabdák | 64.4% | 44.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 43.5% | 40.7% |
| Nyert fogadópontok | 47.4% | 44.2% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (52)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 60.4% |
| Nyert 1. szerva | 64.3% |
| Nyert 2. szerva | 46.2% |
| Ászok / meccs | 1.3 |
| Kettős hibák / meccs | 2.5 |
| Hárított bréklabdák | 53.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 42.2% |
| Nyert fogadópontok | 45.7% |
| Szervatartás % | 71.9% |
| Összes nyert pont | 53.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 59.8% |
| Nyert 1. szerva | 63.1% |
| Nyert 2. szerva | 48% |
| Ászok / meccs | 1.8 |
| Kettős hibák / meccs | 2.6 |
| Hárított bréklabdák | 55.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 38.9% |
| Nyert fogadópontok | 44.3% |
| Szervatartás % | 64% |
| Összes nyert pont | 53.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 64.5% |
| Nyert 1. szerva | 57% |
| Nyert 2. szerva | 41% |
| Ászok / meccs | 1.3 |
| Kettős hibák / meccs | 2.4 |
| Hárított bréklabdák | 50% |
| Kihasznált bréklabdák | 41.4% |
| Nyert fogadópontok | 44.1% |
| Szervatartás % | 67.6% |
| Összes nyert pont | 53.8% |
Statisztikák by Surface
Kemény (18)
Salak (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 59.6% |
| Nyert 1. szerva | 69.2% |
| Nyert 2. szerva | 52.1% |
| Ászok / meccs | 1.9 |
| Kettős hibák / meccs | 2.1 |
| Hárított bréklabdák | 64.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 43.5% |
| Nyert fogadópontok | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 61.4% |
| Nyert 1. szerva | 58.1% |
| Nyert 2. szerva | 38.2% |
| Ászok / meccs | 1 |
| Kettős hibák / meccs | 2.7 |
| Hárított bréklabdák | 44.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 40.7% |
| Nyert fogadópontok | 44.2% |