Pavlos Tsitsipas Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
17:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
276 657 |
O19.5 |
10/10 | |
18:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O16.5 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
|
Pavlos Tsitsipas – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Pavlos Tsitsipas egy 20 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1013. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Pavlos Tsitsipas részvételével, és több mint 60% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (43) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 57.5% | 59.7% | 58% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% | 62.9% | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 36.5% | 35.1% | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 5.3 | 4.3 | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 | 4.6 | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 45.5% | 44.4% | 50.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.9% | 14.6% | 21.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% | 34.7% | 35.6% |
| Szerva Tartás % | 204.4% | 157.2% | 89.1% |
| Összes Nyert Pont | 73.6% | 67.9% | 56.5% |
| Stat. | Kemény (21) | Salak (19) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 58.6% | 57% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 47.3% | 44.2% |
| Ászok / Meccs | 3.4 | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 | 5.2 |
| Hárított Bréklabdák | 49.2% | 52.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.3% | 27.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.3% | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58% |
| Nyert 1. Szerva | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 50.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.6% |
| Szerva Tartás % | 89.1% |
| Összes Nyert Pont | 56.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 35.1% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 44.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.7% |
| Szerva Tartás % | 157.2% |
| Összes Nyert Pont | 67.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.5% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 36.5% |
| Ászok / Meccs | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 |
| Hárított Bréklabdák | 45.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% |
| Szerva Tartás % | 204.4% |
| Összes Nyert Pont | 73.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.6% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.3% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 49.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 44.2% |
| Ászok / Meccs | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 |
| Hárított Bréklabdák | 52.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% |