1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W15 Toyama
  4. Riko Kikawada
Riko Kikawada

Riko Kikawada Előrejelzések, Statisztikák és Forma

JP
Ranglista#1089

Aktuális Forma

L L L W L
7 Elemzett Mérkőzések
85.7% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

21:00

Lezárult
HK
C. Shek
JP
R. Kikawada
2
1
-2000
850

1

-2000
66
22

1

-2000
4/10

03:11

Lezárult
JP
R. Kikawada
JP
Y. Chikaraishi
2
1
-182
143

1

-182
66
32

1

-182
5.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

05:00

Lezárult
JP
R. Kikawada
JP
K. Nishimura
0
2
790
-1667

2

-1667
263
646

2

-1667
7.6/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

14:10

Lezárult
IT
C. Odorizzi
JP
R. Kikawada
2
0
190
-278

2

-278
32
66

2

-278
5.7/10

11:00

Lezárult
IT
C. Zanolini
JP
R. Kikawada
2
1
-2000
700

1

-2000
66
31

1

-2000
3.5/10

07:30

Lezárult
DE
L. Schaedel
JP
R. Kikawada
0
2
-152
110

2

110
23
66

U20.5

-114
4.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

22:30

Lezárult
JP
R. Kikawada
AU
T. Kokkinis
0
2
700
-1667

2

-1667
21
66

2

-1667
9.3/10

Riko Kikawada – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Riko Kikawada AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Riko Kikawada részvételével, és több mint 85.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (26)
Első Szerva % - 63.6% 61.3%
Nyert 1. Szerva - 73.2% 70.9%
Nyert 2. Szerva - 59.6% 50.4%
Ászok / Meccs 1 0.8 0.8
Kettős Hibák / Meccs 2.9 2.6 2.4
Hárított Bréklabdák - 57.1% 50%
Kihasznált Bréklabdák - 70.8% 60.5%
Nyert Fogadó Pontok 42.3% 47% 47.4%
Szerva Tartás % - 268.2% 162.7%
Összes Nyert Pont 99% 85% 73.3%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (26)
Első Szerva % 61.3%
Nyert 1. Szerva 70.9%
Nyert 2. Szerva 50.4%
Ászok / Meccs 0.8
Kettős Hibák / Meccs 2.4
Hárított Bréklabdák 50%
Kihasznált Bréklabdák 60.5%
Nyert Fogadó Pontok 47.4%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (26) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %61.3%
Nyert 1. Szerva70.9%
Nyert 2. Szerva50.4%
Ászok / Meccs0.8
Kettős Hibák / Meccs2.4
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák60.5%
Nyert Fogadó Pontok47.4%
Szerva Tartás %162.7%
Összes Nyert Pont73.3%
StatValue
Első Szerva %63.6%
Nyert 1. Szerva73.2%
Nyert 2. Szerva59.6%
Ászok / Meccs0.8
Kettős Hibák / Meccs2.6
Hárított Bréklabdák57.1%
Kihasznált Bréklabdák70.8%
Nyert Fogadó Pontok47%
Szerva Tartás %268.2%
Összes Nyert Pont85%
StatValue
Ászok / Meccs1
Kettős Hibák / Meccs2.9
Nyert Fogadó Pontok42.3%
Összes Nyert Pont99%
Statisztikák by Surface
Kemény (26)
StatValue
Első Szerva %61.3%
Nyert 1. Szerva70.9%
Nyert 2. Szerva50.4%
Ászok / Meccs0.8
Kettős Hibák / Meccs2.4
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák60.5%
Nyert Fogadó Pontok47.4%