Rodrigo Pacheco Mendez Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
3.8/10 | |
01:04 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 636 |
O16.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
361 646 |
2 |
7.2/10 | |
00:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
4.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
5.7/10 | |
01:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
464 636 |
O20.5 |
7.6/10 | |
05:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
2.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
4.8/10 | |
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
3.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
U24.5 |
8.4/10 | |
22:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 267 |
O17.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
6.5/10 | |
21:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
7.2/10 | |
21:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.7/10 | |
21:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O8.5 |
7.4/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U27.5 |
10/10 | |
12:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 746 |
O8.5 |
7.9/10 |
Rodrigo Pacheco Mendez – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Rodrigo Pacheco Mendez egy 20 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 266. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 23 mérkőzést elemzett Rodrigo Pacheco Mendez részvételével, és több mint 73.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (64) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.3% | 59.7% | 62.8% |
| Nyert 1. Szerva | 76.1% | 75% | 68.3% |
| Nyert 2. Szerva | 56.9% | 55.4% | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 4.9 | 5.4 | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 | 3.1 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 67.9% | 68.9% | 61.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.8% | 23.1% | 21.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.6% | 38.8% | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 95.2% | 78.1% | 64.5% |
| Összes Nyert Pont | 61.8% | 56.5% | 50.9% |
| Stat. | Kemény (33) | Salak (29) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% | 68.5% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 4.3 | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 63.8% | 59.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.8% | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.8% |
| Nyert 1. Szerva | 68.3% |
| Nyert 2. Szerva | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 61.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 64.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.7% |
| Nyert 1. Szerva | 75% |
| Nyert 2. Szerva | 55.4% |
| Ászok / Meccs | 5.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 68.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% |
| Szerva Tartás % | 78.1% |
| Összes Nyert Pont | 56.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.3% |
| Nyert 1. Szerva | 76.1% |
| Nyert 2. Szerva | 56.9% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 67.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.6% |
| Szerva Tartás % | 95.2% |
| Összes Nyert Pont | 61.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 68.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 63.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 68.5% |
| Nyert 2. Szerva | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |