1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M25 Louny
  4. Sander Jong
Sander Jong

Sander Jong Előrejelzések, Statisztikák és Forma

NL
Ranglista#862
Kor25
Magasság5'11"
Súly170 lb
KézJobbkezes

Aktuális Forma

W W W L L
10 Elemzett Mérkőzések
50% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

05:00

Lezárult
UA
E. Vanshelboim
NL
S. Jong
2
1
134
-172

1

134
76
52

1

134
2.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:00

Lezárult
NL
S. Jong
FR
F. Balshaw
0
2
-147
115

2

115
63
76

2

115
3.9/10

10:00

Lezárult
DE
J. Sperle
NL
S. Jong
0
2
148
-200

2

-200
35
67

2

-200
2.1/10

10:00

Lezárult
IT
G. M. Noce
NL
S. Jong
0
2
525
-1250

2

-1250
43
66

2

-1250
3.1/10

10:30

Lezárult
RS
M. Miladinović
NL
S. Jong
0
2
345
-526

2

-526
33
66

2

-526
4.6/10

10:30

Lezárult
NL
S. Jong
GB
A. Matusevich
2
0
-118
-111

2

-111
63
76

2

-111
2.6/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
DE
N. Guttau
NL
S. Jong
2
1
375
-625

2

-625
34
66

2

-625
4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:30

Lezárult
ES
A. S. Quilez
NL
S. Jong
1
2
-104
-128

1

-104
466
623

1

-104
6.2/10

09:30

Lezárult
NL
S. Jong
ES
A. Juan Mano
2
0
-172
122

2

122
52
76

2

122
5.5/10

10:00

Lezárult
NL
S. Jong
DE
L. Wiedenmann
2
1
100
-135

2

-135
52
76

2

-135
4.5/10

Sander Jong – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Sander Jong egy 25 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 862. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Sander Jong részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (16) Utolsó 52 Hét (16)
Első Szerva % - 59.3% 59.3%
Nyert 1. Szerva - 83.1% 83.1%
Nyert 2. Szerva - 51.8% 51.8%
Ászok / Meccs 5.4 7.8 7.8
Kettős Hibák / Meccs 2.9 2.9 2.9
Hárított Bréklabdák - 81.8% 81.8%
Kihasznált Bréklabdák - 27.6% 27.6%
Nyert Fogadó Pontok 39.6% 38.8% 38.8%
Szerva Tartás % - 250.2% 250.2%
Összes Nyert Pont 103.9% 83.9% 83.9%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (9) Salak (6)
Első Szerva % 59.3% -
Nyert 1. Szerva 83.1% -
Nyert 2. Szerva 51.8% -
Ászok / Meccs 11.4 3.7
Kettős Hibák / Meccs 2.8 2
Hárított Bréklabdák 81.8% -
Kihasznált Bréklabdák 27.6% -
Nyert Fogadó Pontok 35.2% 40.8%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (16) Utolsó 20 (16) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %59.3%
Nyert 1. Szerva83.1%
Nyert 2. Szerva51.8%
Ászok / Meccs7.8
Kettős Hibák / Meccs2.9
Hárított Bréklabdák81.8%
Kihasznált Bréklabdák27.6%
Nyert Fogadó Pontok38.8%
Szerva Tartás %250.2%
Összes Nyert Pont83.9%
StatValue
Első Szerva %59.3%
Nyert 1. Szerva83.1%
Nyert 2. Szerva51.8%
Ászok / Meccs7.8
Kettős Hibák / Meccs2.9
Hárított Bréklabdák81.8%
Kihasznált Bréklabdák27.6%
Nyert Fogadó Pontok38.8%
Szerva Tartás %250.2%
Összes Nyert Pont83.9%
StatValue
Ászok / Meccs5.4
Kettős Hibák / Meccs2.9
Nyert Fogadó Pontok39.6%
Összes Nyert Pont103.9%
Statisztikák by Surface
Kemény (9) Salak (6)
StatValue
Első Szerva %59.3%
Nyert 1. Szerva83.1%
Nyert 2. Szerva51.8%
Ászok / Meccs11.4
Kettős Hibák / Meccs2.8
Hárított Bréklabdák81.8%
Kihasznált Bréklabdák27.6%
Nyert Fogadó Pontok35.2%
StatValue
Ászok / Meccs3.7
Kettős Hibák / Meccs2
Nyert Fogadó Pontok40.8%