Sanhui Shin Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
3.5/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 361 |
O20.5 |
5.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
6.9/10 | |
06:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
7/10 | |
10:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
O8.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
277 655 |
O18.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
O17.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
|
Sanhui Shin – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Sanhui Shin egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 391. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 15 mérkőzést elemzett Sanhui Shin részvételével, és több mint 53.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (66) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 70.7% | 61.3% | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 64.2% | 59% | 60.6% |
| Nyert 2. Szerva | 43.8% | 43.2% | 42.9% |
| Ászok / Meccs | 3.4 | 2.4 | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 | 2 | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% | 46% | 52.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35% | 28.9% | 27.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% | 42.5% | 42.7% |
| Szerva Tartás % | 136.1% | 87.1% | 114.6% |
| Összes Nyert Pont | 70.5% | 59.1% | 54.8% |
| Stat. | Kemény (65) |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.2% |
| Nyert 1. Szerva | 60.6% |
| Nyert 2. Szerva | 43.5% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.6% |
| Nyert 2. Szerva | 42.9% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 52.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% |
| Szerva Tartás % | 114.6% |
| Összes Nyert Pont | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.3% |
| Nyert 1. Szerva | 59% |
| Nyert 2. Szerva | 43.2% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 46% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.5% |
| Szerva Tartás % | 87.1% |
| Összes Nyert Pont | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.7% |
| Nyert 1. Szerva | 64.2% |
| Nyert 2. Szerva | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 136.1% |
| Összes Nyert Pont | 70.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.2% |
| Nyert 1. Szerva | 60.6% |
| Nyert 2. Szerva | 43.5% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% |