1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Manacor
  4. Sebastian Fanselow
Sebastian Fanselow

Sebastian Fanselow Előrejelzések, statisztikák és forma

DE
Ranglista#1063
Kor33
KézJobbkezes

Aktuális forma

L W W L L
4 Elemzett mérkőzések
25% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:30

Lezárult
DE
S. Fanselow
RU
Y. Demin
1
2
-125
-111

2

-111
065
627

O21.5

-130
4.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:00

Lezárult
GB
A. Gray
DE
S. Fanselow
1
1
-526
350

1

-526
67
35

1

-526
4.9/10

12:30

Lezárult
PT
J. Domingues
DE
S. Fanselow
1
2
-111
-110

1

-111
66
31

1

-111
1.5/10

11:00

Lezárult
DE
S. Fanselow
BE
J. Loge
2
0
119
-161

2

-161
25
67

2

-161
3.5/10

11:30

Lezárult
DE
S. Fanselow
NL
M. D. Krom
1
2
-104
-137

2

-137
22
66

-
padlock
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
DE
S. Fanselow
PT
G. Elias
0
2
240
-333

2

-333
634
366

-
padlock
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.

Sebastian Fanselow – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Sebastian Fanselow 33 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1063. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Sebastian Fanselow részvételével, és több mint 25% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (28)
Első szerva % 65.1% 65% 65%
Nyert 1. szerva 66.8% 65.3% 65.3%
Nyert 2. szerva 47.4% 48.8% 48.8%
Ászok / meccs 2.8 2.9 3.2
Kettős hibák / meccs 2.6 3 3.3
Hárított bréklabdák 43.2% 46.3% 46.3%
Kihasznált bréklabdák 35.4% 31.9% 31.9%
Nyert fogadópontok 44% 41.9% 41.9%
Szervatartás % 60.8% 65.6% 66.4%
Összes nyert pont 51.7% 50.5% 50.5%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (22) Salak (6)
Első szerva % 64.3% 72.4%
Nyert 1. szerva 67.3% 45.2%
Nyert 2. szerva 48.7% 50%
Ászok / meccs 3.4 2.5
Kettős hibák / meccs 3.5 2.7
Hárított bréklabdák 43.6% 58.3%
Kihasznált bréklabdák 33.3% 12.5%
Nyert fogadópontok 42.9% 24.3%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (28) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %65%
Nyert 1. szerva65.3%
Nyert 2. szerva48.8%
Ászok / meccs3.2
Kettős hibák / meccs3.3
Hárított bréklabdák46.3%
Kihasznált bréklabdák31.9%
Nyert fogadópontok41.9%
Szervatartás %66.4%
Összes nyert pont50.5%
StatValue
Első szerva %65%
Nyert 1. szerva65.3%
Nyert 2. szerva48.8%
Ászok / meccs2.9
Kettős hibák / meccs3
Hárított bréklabdák46.3%
Kihasznált bréklabdák31.9%
Nyert fogadópontok41.9%
Szervatartás %65.6%
Összes nyert pont50.5%
StatValue
Első szerva %65.1%
Nyert 1. szerva66.8%
Nyert 2. szerva47.4%
Ászok / meccs2.8
Kettős hibák / meccs2.6
Hárított bréklabdák43.2%
Kihasznált bréklabdák35.4%
Nyert fogadópontok44%
Szervatartás %60.8%
Összes nyert pont51.7%
Statisztikák by Surface
Kemény (22) Salak (6)
StatValue
Első szerva %64.3%
Nyert 1. szerva67.3%
Nyert 2. szerva48.7%
Ászok / meccs3.4
Kettős hibák / meccs3.5
Hárított bréklabdák43.6%
Kihasznált bréklabdák33.3%
Nyert fogadópontok42.9%
StatValue
Első szerva %72.4%
Nyert 1. szerva45.2%
Nyert 2. szerva50%
Ászok / meccs2.5
Kettős hibák / meccs2.7
Hárított bréklabdák58.3%
Kihasznált bréklabdák12.5%
Nyert fogadópontok24.3%