1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W15 Reichstett
  4. Selina Dal
Selina Dal

Selina Dal Előrejelzések, statisztikák és forma

DE
Ranglista#879

Aktuális forma

W W W L L
9 Elemzett mérkőzések
11.1% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
DE
S. Dal
HR
I. Primorac
0
2
-139
102

1

-139
66
42

U20.5

-111
3.6/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:00

Lezárult
DE
S. Dal
CZ
D. Zoldakova
0
2
-154
123

1

-154
266
643

O19.5

-172
6.9/10

14:15

Lezárult
ES
C. Diaz Adrover
DE
S. Dal
1
2
162
-192

2

-192
32
66

U21.5

-139
5.2/10

12:00

Lezárult
PL
M. Podlinska
DE
S. Dal
1
2
300
-417

2

-417
31
66

U20.5

-149
6.5/10

09:00

Lezárult
DE
S. Dal
NL
S. Van Emst
2
0
-109
-122

2

-122
731
666

2

-122
4.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:00

Lezárult
DE
S. Dal
US
A. Hrastar
2
0
-175
123

1

-175
66
32

U20.5

-118
4.3/10

08:00

Lezárult
EG
S. Samir
DE
S. Dal
0
2
-118
-115

1

-118
367
625

O20.5

-128
6.8/10

10:10

Lezárult
RU
V. Artemeva
DE
S. Dal
0
2
580
-1429

1

580
266
643

1

580
1.4/10

13:00

Lezárult
DE
S. Dal
GE
Z. Kardava
2
0
-556
335

2

335
646
367

2

335
1.4/10

Selina Dal – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Selina Dal AI-alapú algoritmusunk 9 mérkőzést elemzett Selina Dal részvételével, és több mint 11.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (17) Utolsó 52 hét (17)
Első szerva % - - -
Nyert 1. szerva - - -
Nyert 2. szerva - - -
Ászok / meccs 0.4 0.5 0.5
Kettős hibák / meccs 1.3 2 2
Hárított bréklabdák - - -
Kihasznált bréklabdák - - -
Nyert fogadópontok 49.9% 50.3% 50.3%
Szervatartás % - - -
Összes nyert pont 105.9% 105.7% 105.7%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (8) Salak (5)
Első szerva % - -
Nyert 1. szerva - -
Nyert 2. szerva - -
Ászok / meccs 0.5 0.8
Kettős hibák / meccs 1.9 2.2
Hárított bréklabdák - -
Kihasznált bréklabdák - -
Nyert fogadópontok 52.4% 38.5%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (17) Utolsó 20 (17) Utolsó 10 (10)
StatValue
Ászok / meccs0.5
Kettős hibák / meccs2
Nyert fogadópontok50.3%
Összes nyert pont105.7%
StatValue
Ászok / meccs0.5
Kettős hibák / meccs2
Nyert fogadópontok50.3%
Összes nyert pont105.7%
StatValue
Ászok / meccs0.4
Kettős hibák / meccs1.3
Nyert fogadópontok49.9%
Összes nyert pont105.9%
Statisztikák by Surface
Kemény (8) Salak (5)
StatValue
Ászok / meccs0.5
Kettős hibák / meccs1.9
Nyert fogadópontok52.4%
StatValue
Ászok / meccs0.8
Kettős hibák / meccs2.2
Nyert fogadópontok38.5%