Sergio Planella Hernandez Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1479
Kor18
Aktuális Forma
L
W
L
W
L
8
Elemzett Mérkőzések
62.5%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:06 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 726 |
O18.5 |
8.2/10 | |
12:08 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
721 566 |
O17.5 |
7.6/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
3.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
4.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 266 |
O20.5 |
7.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Sergio Planella Hernandez – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Sergio Planella Hernandez egy 18 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Sergio Planella Hernandez részvételével, és több mint 62.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (19) | Utolsó 52 Hét (19) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 60.7% | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | - | 59.5% | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | 33.3% | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 1.3 | 1.4 | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 3.5 | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | - | 54.5% | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 22.2% | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.5% | 41.8% | 41.8% |
| Szerva Tartás % | - | 695.1% | 695.1% |
| Összes Nyert Pont | 111.7% | 95.4% | 95.4% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (2) | Salak (17) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | - | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 2.5 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | - | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 41.8% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (19)
Utolsó 20 (19)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |
| Szerva Tartás % | 695.1% |
| Összes Nyert Pont | 95.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |
| Szerva Tartás % | 695.1% |
| Összes Nyert Pont | 95.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.5% |
| Összes Nyert Pont | 111.7% |
Statisztikák by Surface
Kemény (2)
Salak (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |