1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W15 Toyama
  4. Shiho Tsujioka
Shiho Tsujioka

Shiho Tsujioka Előrejelzések, statisztikák és forma

JP
Ranglista#873

Aktuális forma

L W W L W
6 Elemzett mérkőzések
83.3% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

22:00

Következik
JP
K. Sawashiro
JP
S. Tsujioka
-
-204
155

?

?
padlock

?

?
padlock

21:00

Lezárult
JP
S. Tsujioka
TW
C. Y. Tsao
2
0
123
-147

1

123
66
34

U22.5

-164
4.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

05:09

Lezárult
JP
S. Tsujioka
JP
R. Saigo
0
2
235
-313

2

-313
164
636

2

-313
4.9/10

05:08

Lezárult
JP
N. Katsumi
JP
S. Tsujioka
1
2
345
-500

2

-500
21
66

2

-500
5.2/10

02:00

Lezárult
JP
S. Tsujioka
JP
M. Uemura
2
1
-169
123

1

-169
66
31

1

-169
2.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

04:30

Lezárult
US
J. Defalco
JP
S. Tsujioka
2
0
-127
107

2

107
12
66

U22.5

-169
8.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

04:00

Lezárult
JP
Y. Kitahara
JP
S. Tsujioka
2
0
125
-169

2

-169
34
66

2

-169
1.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

01:00

Lezárult
JP
M. Kobori
JP
S. Tsujioka
2
1
-270
199

1

-270
627
265

-
padlock
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.

Shiho Tsujioka – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Shiho Tsujioka AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Shiho Tsujioka részvételével, és több mint 83.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (44)
Első szerva % - 62.5% 63.7%
Nyert 1. szerva - 63.2% 64.4%
Nyert 2. szerva - 40.9% 46%
Ászok / meccs 0.1 0.2 0.4
Kettős hibák / meccs 3 3.6 4.3
Hárított bréklabdák - 66.7% 60.6%
Kihasznált bréklabdák - 55.3% 52.8%
Nyert fogadópontok 51.4% 51.3% 50.7%
Szervatartás % - 162.5% 99.8%
Összes nyert pont 105.8% 79.7% 61.1%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (41)
Első szerva % 63.7%
Nyert 1. szerva 64.4%
Nyert 2. szerva 46%
Ászok / meccs 0.4
Kettős hibák / meccs 4.5
Hárított bréklabdák 60.6%
Kihasznált bréklabdák 52.8%
Nyert fogadópontok 49.8%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (44) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %63.7%
Nyert 1. szerva64.4%
Nyert 2. szerva46%
Ászok / meccs0.4
Kettős hibák / meccs4.3
Hárított bréklabdák60.6%
Kihasznált bréklabdák52.8%
Nyert fogadópontok50.7%
Szervatartás %99.8%
Összes nyert pont61.1%
StatValue
Első szerva %62.5%
Nyert 1. szerva63.2%
Nyert 2. szerva40.9%
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs3.6
Hárított bréklabdák66.7%
Kihasznált bréklabdák55.3%
Nyert fogadópontok51.3%
Szervatartás %162.5%
Összes nyert pont79.7%
StatValue
Ászok / meccs0.1
Kettős hibák / meccs3
Nyert fogadópontok51.4%
Összes nyert pont105.8%
Statisztikák by Surface
Kemény (41)
StatValue
Első szerva %63.7%
Nyert 1. szerva64.4%
Nyert 2. szerva46%
Ászok / meccs0.4
Kettős hibák / meccs4.5
Hárított bréklabdák60.6%
Kihasznált bréklabdák52.8%
Nyert fogadópontok49.8%