Sofia Kenin Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O18.5 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 164 |
O17.5 |
7.2/10 | |
17:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O17.5 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O17.5 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
U28.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 743 |
1 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 636 |
O17.5 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U28.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
O18.5 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U27.5 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
5.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
|
Sofia Kenin – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Sofia Kenin egy 26 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 74. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 11 mérkőzést elemzett Sofia Kenin részvételével, és több mint 81.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (41) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 70.5% | 71.5% | 68.5% |
| Nyert 1. Szerva | 59.7% | 61.6% | 62.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.1% | 43% | 43.7% |
| Ászok / Meccs | 1.8 | 1.8 | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 | 4.7 | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 47.3% | 52.3% | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.6% | 24% | 24.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% | 37.9% | 38.6% |
| Szerva Tartás % | 55.4% | 56.3% | 56.5% |
| Összes Nyert Pont | 46.7% | 47.2% | 47.7% |
| Stat. | Kemény (26) | Salak (9) | Fű (6) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.8% | 65.9% | 70.8% |
| Nyert 1. Szerva | 61.2% | 64.1% | 65.7% |
| Nyert 2. Szerva | 41.6% | 44.9% | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 1.7 | 3 | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 | 4 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% | 54.1% | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.5% | 29.4% | 21.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% | 41% | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.5% |
| Nyert 1. Szerva | 62.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.7% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.6% |
| Szerva Tartás % | 56.5% |
| Összes Nyert Pont | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.5% |
| Nyert 1. Szerva | 61.6% |
| Nyert 2. Szerva | 43% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 52.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.9% |
| Szerva Tartás % | 56.3% |
| Összes Nyert Pont | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.5% |
| Nyert 1. Szerva | 59.7% |
| Nyert 2. Szerva | 45.1% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 47.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% |
| Szerva Tartás % | 55.4% |
| Összes Nyert Pont | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.8% |
| Nyert 1. Szerva | 61.2% |
| Nyert 2. Szerva | 41.6% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.9% |
| Nyert 1. Szerva | 64.1% |
| Nyert 2. Szerva | 44.9% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 54.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.8% |
| Nyert 1. Szerva | 65.7% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% |