Ashlyn Krueger Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
367 645 |
1 |
1/10 | |
17:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 164 |
O18.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O17.5 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O18.5 |
7.9/10 | |
17:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 636 |
O18.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U28.5 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.5/10 | |
21:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 631 |
1 |
5.7/10 | |
19:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
465 647 |
O18.5 |
10/10 | |
02:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
6.3/10 | |
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 561 |
O18.5 |
7.2/10 | |
20:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 466 |
O18.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 720 |
O18.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O8.5 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
O18.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
6.9/10 |
Ashlyn Krueger – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ashlyn Krueger egy 21 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 108. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 18 mérkőzést elemzett Ashlyn Krueger részvételével, és több mint 77.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (43) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 75.1% | 75.7% | 70.1% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% | 61% | 61.1% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% | 42.7% | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 4.5 | 5 | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 | 5 | 5.4 |
| Hárított Bréklabdák | 55.7% | 57.6% | 56.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.7% | 29.1% | 30.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% | 40.5% | 40.6% |
| Szerva Tartás % | 54.9% | 56.6% | 55.9% |
| Összes Nyert Pont | 49.1% | 48.8% | 48.5% |
| Stat. | Kemény (25) | Salak (10) | Fű (8) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.9% | 70.9% | 62% |
| Nyert 1. Szerva | 62% | 57.5% | 63.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.9% | 37.8% | 42.4% |
| Ászok / Meccs | 5.7 | 3 | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.4 | 5.8 | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 55.9% | 53.3% | 61.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.8% | 41.6% | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.2% | 45.5% | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.1% |
| Nyert 1. Szerva | 61.1% |
| Nyert 2. Szerva | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.4 |
| Hárított Bréklabdák | 56.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.6% |
| Szerva Tartás % | 55.9% |
| Összes Nyert Pont | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.7% |
| Nyert 1. Szerva | 61% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% |
| Szerva Tartás % | 56.6% |
| Összes Nyert Pont | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.1% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 55.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% |
| Szerva Tartás % | 54.9% |
| Összes Nyert Pont | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.9% |
| Nyert 1. Szerva | 62% |
| Nyert 2. Szerva | 46.9% |
| Ászok / Meccs | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.4 |
| Hárított Bréklabdák | 55.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.9% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 37.8% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62% |
| Nyert 1. Szerva | 63.6% |
| Nyert 2. Szerva | 42.4% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 61.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.2% |