Sofya Lansere Előrejelzések, statisztikák és forma
Aktuális forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.8/10 | |
22:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5.3/10 | |
22:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.5/10 | |
22:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O16.5 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
O16.5 |
1/10 | |
06:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O19.5 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 562 |
1 |
3.5/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
576 752 |
O20.5 |
6.1/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 363 |
O20.5 |
5.5/10 | |
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
657 275 |
O19.5 |
9.1/10 | |
05:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.9/10 | |
05:12 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.3/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.9/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.2/10 |
Sofya Lansere – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Sofya Lansere 25 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 268. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 28 mérkőzést elemzett Sofya Lansere részvételével, és több mint 67.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (59) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 72.3% | 72.3% | 69.8% |
| Nyert 1. szerva | 53.7% | 53.7% | 53.2% |
| Nyert 2. szerva | 46.2% | 46.2% | 38.5% |
| Ászok / meccs | 0.8 | 0.8 | 0.9 |
| Kettős hibák / meccs | 5.5 | 4.9 | 6.1 |
| Hárított bréklabdák | 50% | 50% | 41.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 40.7% | 40.7% | 38% |
| Nyert fogadópontok | 49.8% | 52.1% | 51.3% |
| Szervatartás % | 173.4% | 373.4% | 444% |
| Összes nyert pont | 79% | 90.6% | 86% |
| Stat. | Kemény (37) | Salak (22) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 66.8% | 75.2% |
| Nyert 1. szerva | 48.9% | 60% |
| Nyert 2. szerva | 32.4% | 53.6% |
| Ászok / meccs | 0.9 | 0.8 |
| Kettős hibák / meccs | 5.8 | 6.5 |
| Hárított bréklabdák | 39.4% | 46.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 36.4% | 41.2% |
| Nyert fogadópontok | 51.8% | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 69.8% |
| Nyert 1. szerva | 53.2% |
| Nyert 2. szerva | 38.5% |
| Ászok / meccs | 0.9 |
| Kettős hibák / meccs | 6.1 |
| Hárított bréklabdák | 41.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 38% |
| Nyert fogadópontok | 51.3% |
| Szervatartás % | 444% |
| Összes nyert pont | 86% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 72.3% |
| Nyert 1. szerva | 53.7% |
| Nyert 2. szerva | 46.2% |
| Ászok / meccs | 0.8 |
| Kettős hibák / meccs | 4.9 |
| Hárított bréklabdák | 50% |
| Kihasznált bréklabdák | 40.7% |
| Nyert fogadópontok | 52.1% |
| Szervatartás % | 373.4% |
| Összes nyert pont | 90.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 72.3% |
| Nyert 1. szerva | 53.7% |
| Nyert 2. szerva | 46.2% |
| Ászok / meccs | 0.8 |
| Kettős hibák / meccs | 5.5 |
| Hárított bréklabdák | 50% |
| Kihasznált bréklabdák | 40.7% |
| Nyert fogadópontok | 49.8% |
| Szervatartás % | 173.4% |
| Összes nyert pont | 79% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 66.8% |
| Nyert 1. szerva | 48.9% |
| Nyert 2. szerva | 32.4% |
| Ászok / meccs | 0.9 |
| Kettős hibák / meccs | 5.8 |
| Hárított bréklabdák | 39.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 36.4% |
| Nyert fogadópontok | 51.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 75.2% |
| Nyert 1. szerva | 60% |
| Nyert 2. szerva | 53.6% |
| Ászok / meccs | 0.8 |
| Kettős hibák / meccs | 6.5 |
| Hárított bréklabdák | 46.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 41.2% |
| Nyert fogadópontok | 50% |