Ruien Zhang Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#678
Kor17
Aktuális forma
L
L
L
L
L
6
Elemzett mérkőzések
83.3%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:11 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.7/10 | |
16:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Ruien Zhang – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Ruien Zhang 17 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Ruien Zhang részvételével, és több mint 83.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (16) | Utolsó 52 hét (16) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 70.6% | 70.6% | 70.6% |
| Nyert 1. szerva | 58.3% | 58.3% | 58.3% |
| Nyert 2. szerva | 52% | 52% | 52% |
| Ászok / meccs | 2 | 2.1 | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 3.8 | 3.4 | 3.4 |
| Hárított bréklabdák | 44.4% | 44.4% | 44.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 15.4% | 15.4% | 15.4% |
| Nyert fogadópontok | 37.1% | 37.1% | 37.1% |
| Szervatartás % | 130% | 130% | 130% |
| Összes nyert pont | 64.9% | 64.9% | 64.9% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (13) | Salak (3) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 70.6% | - |
| Nyert 1. szerva | 58.3% | - |
| Nyert 2. szerva | 52% | - |
| Ászok / meccs | 2.3 | 1 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 | 6 |
| Hárított bréklabdák | 44.4% | - |
| Kihasznált bréklabdák | 15.4% | - |
| Nyert fogadópontok | 36.5% | 41.2% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (16)
Utolsó 20 (16)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 70.6% |
| Nyert 1. szerva | 58.3% |
| Nyert 2. szerva | 52% |
| Ászok / meccs | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 3.4 |
| Hárított bréklabdák | 44.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 15.4% |
| Nyert fogadópontok | 37.1% |
| Szervatartás % | 130% |
| Összes nyert pont | 64.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 70.6% |
| Nyert 1. szerva | 58.3% |
| Nyert 2. szerva | 52% |
| Ászok / meccs | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 3.4 |
| Hárított bréklabdák | 44.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 15.4% |
| Nyert fogadópontok | 37.1% |
| Szervatartás % | 130% |
| Összes nyert pont | 64.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 70.6% |
| Nyert 1. szerva | 58.3% |
| Nyert 2. szerva | 52% |
| Ászok / meccs | 2 |
| Kettős hibák / meccs | 3.8 |
| Hárított bréklabdák | 44.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 15.4% |
| Nyert fogadópontok | 37.1% |
| Szervatartás % | 130% |
| Összes nyert pont | 64.9% |
Statisztikák by Surface
Kemény (13)
Salak (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 70.6% |
| Nyert 1. szerva | 58.3% |
| Nyert 2. szerva | 52% |
| Ászok / meccs | 2.3 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 |
| Hárított bréklabdák | 44.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 15.4% |
| Nyert fogadópontok | 36.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 1 |
| Kettős hibák / meccs | 6 |
| Nyert fogadópontok | 41.2% |