1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W35 Nottingham
  4. Solymar Colling
Solymar Colling

Solymar Colling Előrejelzések, statisztikák és forma

US
Ranglista#836
Kor25

Aktuális forma

W L L L L
5 Elemzett mérkőzések
20% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

12:09

Lezárult
US
J. Adams
US
S. Colling
2
1
-154
120

1

-154
267
636

O20.5

-125
7.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

12:11

Lezárult
US
S. Colling
LV
S. Rutlauka
0
2
125
-159

1

125
66
42

U20.5

-105
3.6/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

19:30

Lezárult
US
M. Iyengar
US
S. Colling
2
1
-115
-103

2

-103
562
726

2

-103
4.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

22:00

Lezárult
US
S. Colling
JP
H. Kobayashi
1
2
127
-179

1

127
66
23

U21.5

-149
6.8/10

23:30

Lezárult
AU
E. Micic
US
S. Colling
0
2
-10000
1150

1

-10000
066
623

1

-10000
8.2/10

Solymar Colling – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Solymar Colling 25 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Solymar Colling részvételével, és több mint 20% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (41)
Első szerva % - 73.3% 70.7%
Nyert 1. szerva - 59.8% 63.2%
Nyert 2. szerva - 54.2% 52.3%
Ászok / meccs 1.2 1 1
Kettős hibák / meccs 1.4 1.5 1.9
Hárított bréklabdák - 50% 60.6%
Kihasznált bréklabdák - 64.5% 50%
Nyert fogadópontok 47.6% 50.5% 49.5%
Szervatartás % - 331.7% 174.5%
Összes nyert pont 102.3% 92.1% 74%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (37) Salak (3)
Első szerva % 70.7% -
Nyert 1. szerva 63.2% -
Nyert 2. szerva 52.3% -
Ászok / meccs 1 0.7
Kettős hibák / meccs 1.8 3.7
Hárított bréklabdák 60.6% -
Kihasznált bréklabdák 50% -
Nyert fogadópontok 49.6% 47.5%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (41) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %70.7%
Nyert 1. szerva63.2%
Nyert 2. szerva52.3%
Ászok / meccs1
Kettős hibák / meccs1.9
Hárított bréklabdák60.6%
Kihasznált bréklabdák50%
Nyert fogadópontok49.5%
Szervatartás %174.5%
Összes nyert pont74%
StatValue
Első szerva %73.3%
Nyert 1. szerva59.8%
Nyert 2. szerva54.2%
Ászok / meccs1
Kettős hibák / meccs1.5
Hárított bréklabdák50%
Kihasznált bréklabdák64.5%
Nyert fogadópontok50.5%
Szervatartás %331.7%
Összes nyert pont92.1%
StatValue
Ászok / meccs1.2
Kettős hibák / meccs1.4
Nyert fogadópontok47.6%
Összes nyert pont102.3%
Statisztikák by Surface
Kemény (37) Salak (3)
StatValue
Első szerva %70.7%
Nyert 1. szerva63.2%
Nyert 2. szerva52.3%
Ászok / meccs1
Kettős hibák / meccs1.8
Hárított bréklabdák60.6%
Kihasznált bréklabdák50%
Nyert fogadópontok49.6%
StatValue
Ászok / meccs0.7
Kettős hibák / meccs3.7
Nyert fogadópontok47.5%