Taiyo Yamanaka Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 616 |
2 |
6.6/10 | |
04:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
656 377 |
O20.5 |
6.8/10 | |
07:19 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O22.5 |
5.7/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 462 |
O21.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
6.5/10 | |
08:14 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O21.5 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 265 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
5.1/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.2/10 | |
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U19.5 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.3/10 | |
02:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
||
00:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Taiyo Yamanaka – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Taiyo Yamanaka egy 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 857. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 15 mérkőzést elemzett Taiyo Yamanaka részvételével, és több mint 73.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (43) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% | 65.7% | 66.1% |
| Nyert 1. Szerva | 75% | 71.6% | 72.6% |
| Nyert 2. Szerva | 53.6% | 48.1% | 48.4% |
| Ászok / Meccs | 3.5 | 2.8 | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 1.6 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% | 50% | 52.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.1% | 22.4% | 23.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38% | 37.5% | 37.8% |
| Szerva Tartás % | 318.9% | 132% | 204% |
| Összes Nyert Pont | 86% | 67.2% | 66.7% |
| Stat. | Kemény (42) |
|---|---|
| Első Szerva % | 66% |
| Nyert 1. Szerva | 70.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 51.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48.4% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 52.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% |
| Szerva Tartás % | 204% |
| Összes Nyert Pont | 66.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.5% |
| Szerva Tartás % | 132% |
| Összes Nyert Pont | 67.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 75% |
| Nyert 2. Szerva | 53.6% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38% |
| Szerva Tartás % | 318.9% |
| Összes Nyert Pont | 86% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66% |
| Nyert 1. Szerva | 70.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 51.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.4% |