Tallon Griekspoor Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
|||
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 473 |
1 |
4.1/10 | |
09:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 366 |
O19.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
5.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
U29.5 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 46 |
U30.5 |
6.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
U29.5 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U30.5 |
10/10 | |
16:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
8.8/10 | |
14:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 | |
14:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
U30.5 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
6.5/10 | |
20:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
366 637 |
O20.5 |
9.3/10 | |
12:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
U32.5 |
9.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
654 276 |
2 |
1.6/10 | |
13:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
O19.5 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:20 Lezárult |
| 3
0
|
|
|
2 |
6461 7636 |
U48.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O18.5 |
5.6/10 | |
01:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
8/10 |
Tallon Griekspoor – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Tallon Griekspoor egy 29 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 31. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 20 mérkőzést elemzett Tallon Griekspoor részvételével, és több mint 85% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (44) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% | 63.9% | 63.9% |
| Nyert 1. Szerva | 73.1% | 73.4% | 73.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48.6% | 53% | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 6.6 | 7.7 | 7.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 | 2.9 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.2% | 62.5% | 62.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.1% | 14.5% | 14.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.6% | 32% | 32.9% |
| Szerva Tartás % | 63.6% | 66% | 65.4% |
| Összes Nyert Pont | 49.2% | 49.2% | 49.2% |
| Stat. | Kemény (25) | Salak (14) | Fű (5) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.3% | 62.2% | 63.1% |
| Nyert 1. Szerva | 74.3% | 72.1% | 75.6% |
| Nyert 2. Szerva | 52.4% | 48.2% | 51.8% |
| Ászok / Meccs | 8.9 | 6.3 | 5.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 | 3.4 | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 63.8% | 53.5% | 80% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10.3% | 21.4% | 13.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 30.1% | 36.8% | 33.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.9% |
| Nyert 1. Szerva | 73.6% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 7.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 62.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.9% |
| Szerva Tartás % | 65.4% |
| Összes Nyert Pont | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.9% |
| Nyert 1. Szerva | 73.4% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 7.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32% |
| Szerva Tartás % | 66% |
| Összes Nyert Pont | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% |
| Nyert 1. Szerva | 73.1% |
| Nyert 2. Szerva | 48.6% |
| Ászok / Meccs | 6.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 61.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.6% |
| Szerva Tartás % | 63.6% |
| Összes Nyert Pont | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.3% |
| Nyert 1. Szerva | 74.3% |
| Nyert 2. Szerva | 52.4% |
| Ászok / Meccs | 8.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 63.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 30.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 72.1% |
| Nyert 2. Szerva | 48.2% |
| Ászok / Meccs | 6.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 53.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.1% |
| Nyert 1. Szerva | 75.6% |
| Nyert 2. Szerva | 51.8% |
| Ászok / Meccs | 5.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 80% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.1% |