Tessa Johanna Brockmann Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.3/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 166 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 461 |
O17.5 |
7/10 | |
13:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 466 |
2 |
3.9/10 | |
15:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.1/10 | |
13:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.2/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
3.7/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
1.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 166 |
O19.5 |
5.9/10 |
Tessa Johanna Brockmann – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Tessa Johanna Brockmann egy 19 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 17 mérkőzést elemzett Tessa Johanna Brockmann részvételével, és több mint 70.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (62) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% | 63.3% | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | 56.4% | 56.4% | 53.2% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% | 47.7% | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 1.5 | 3.3 | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 | 3.2 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% | 53.8% | 47.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 59.1% | 59.1% | 51.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% | 43.9% | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 126.6% | 159.3% | 231.9% |
| Összes Nyert Pont | 71.1% | 74% | 67.3% |
| Stat. | Kemény (15) | Salak (47) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | - | 53.2% |
| Nyert 2. Szerva | - | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 3.7 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | - | 47.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 51.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | 53.2% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 47.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 51.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 231.9% |
| Összes Nyert Pont | 67.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 56.4% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% |
| Ászok / Meccs | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 59.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 159.3% |
| Összes Nyert Pont | 74% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 56.4% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 59.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% |
| Szerva Tartás % | 126.6% |
| Összes Nyert Pont | 71.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | 53.2% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 47.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 51.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.7% |