Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
11:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 613 |
O17.5 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 564 |
O19.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
162 646 |
2 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U26.5 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 731 |
1 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 461 |
O18.5 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 646 |
O18.5 |
7.3/10 | |
16:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
U26.5 |
7.8/10 | |
15:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O18.5 |
6.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
U25.5 |
7.6/10 |
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah egy 19 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 159. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 16 mérkőzést elemzett Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah részvételével, és több mint 62.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (46) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 72.8% | 69.2% | 69.4% |
| Nyert 1. Szerva | 55% | 57.4% | 57.6% |
| Nyert 2. Szerva | 34.6% | 40.6% | 39.8% |
| Ászok / Meccs | 0.7 | 1.3 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 | 4.4 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% | 53.7% | 55.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.8% | 25.7% | 30.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.7% | 38.6% | 40.8% |
| Szerva Tartás % | 49.4% | 52.2% | 64.2% |
| Összes Nyert Pont | 44.7% | 45.5% | 46.5% |
| Stat. | Kemény (28) | Salak (18) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 69% | 70.3% |
| Nyert 1. Szerva | 58.9% | 54.8% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% | 32.1% |
| Ászok / Meccs | 1.2 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.2% | 29.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.4% |
| Nyert 1. Szerva | 57.6% |
| Nyert 2. Szerva | 39.8% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 55.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.8% |
| Szerva Tartás % | 64.2% |
| Összes Nyert Pont | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.2% |
| Nyert 1. Szerva | 57.4% |
| Nyert 2. Szerva | 40.6% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 53.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.6% |
| Szerva Tartás % | 52.2% |
| Összes Nyert Pont | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.8% |
| Nyert 1. Szerva | 55% |
| Nyert 2. Szerva | 34.6% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.7% |
| Szerva Tartás % | 49.4% |
| Összes Nyert Pont | 44.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69% |
| Nyert 1. Szerva | 58.9% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.3% |
| Nyert 1. Szerva | 54.8% |
| Nyert 2. Szerva | 32.1% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |