Tristan Schoolkate Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
7.3/10 | |
06:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
6.9/10 | |
04:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 363 |
O19.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 46 |
O19.5 |
3.6/10 | |
19:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
8.8/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 366 |
2 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 643 |
O20.5 |
5/10 | |
22:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
O20.5 |
2.9/10 | |
22:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.1/10 | |
19:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O18.5 |
7.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O19.5 |
7.1/10 | |
21:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U25.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 562 |
1 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 563 |
O19.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
9.5/10 | |
19:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
U25.5 |
5.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
366 637 |
O18.5 |
9.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
657 375 |
O20.5 |
10/10 | |
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
266 647 |
O20.5 |
9.6/10 |
Tristan Schoolkate – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Tristan Schoolkate egy 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 114. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 25 mérkőzést elemzett Tristan Schoolkate részvételével, és több mint 64% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (71) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% | 63.7% | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 70.8% | 72.1% | 73.9% |
| Nyert 2. Szerva | 51.7% | 51.6% | 48.7% |
| Ászok / Meccs | 6 | 6 | 8.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 3.4 | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 63% | 59.6% | 61.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.4% | 17.2% | 16.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% | 36.2% | 35.7% |
| Szerva Tartás % | 63.9% | 64.7% | 63.9% |
| Összes Nyert Pont | 51.5% | 50.5% | 49.6% |
| Stat. | Kemény (49) | Salak (10) | Fű (12) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.2% | 64.9% | 61.6% |
| Nyert 1. Szerva | 74.4% | 70.6% | 75.2% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% | 49.7% | 44.7% |
| Ászok / Meccs | 8.6 | 5.5 | 9.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 | 4.5 | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 63.8% | 59.1% | 56.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.7% | 19.4% | 24.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.1% | 36.8% | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 73.9% |
| Nyert 2. Szerva | 48.7% |
| Ászok / Meccs | 8.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 61.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.7% |
| Szerva Tartás % | 63.9% |
| Összes Nyert Pont | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.7% |
| Nyert 1. Szerva | 72.1% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 59.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.2% |
| Szerva Tartás % | 64.7% |
| Összes Nyert Pont | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% |
| Nyert 1. Szerva | 70.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.7% |
| Ászok / Meccs | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 63% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% |
| Szerva Tartás % | 63.9% |
| Összes Nyert Pont | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.2% |
| Nyert 1. Szerva | 74.4% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 8.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 63.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.9% |
| Nyert 1. Szerva | 70.6% |
| Nyert 2. Szerva | 49.7% |
| Ászok / Meccs | 5.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.6% |
| Nyert 1. Szerva | 75.2% |
| Nyert 2. Szerva | 44.7% |
| Ászok / Meccs | 9.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 56.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.8% |