Harold Mayot Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#210
Kor23
Magasság5'11"
Súly176 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
W
W
L
L
L
6
Elemzett Mérkőzések
83.3%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
1.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
766 543 |
1 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
3.2/10 | |
11:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U28.5 |
7.5/10 | |
11:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
564 736 |
2 |
7.5/10 | |
11:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
656 277 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Harold Mayot – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Harold Mayot egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 210. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Harold Mayot részvételével, és több mint 83.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (48) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.8% | 63% | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 70.2% | 71.5% | 70.5% |
| Nyert 2. Szerva | 55.3% | 49.7% | 47.4% |
| Ászok / Meccs | 5.1 | 5 | 5.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 | 2.5 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.3% | 59.2% | 63.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.2% | 21.9% | 19.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.9% | 38.1% | 37.2% |
| Szerva Tartás % | 64.5% | 63.4% | 62.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% | 50.2% | 49.1% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (28) | Salak (16) | Fű (4) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65% | 62.9% | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.1% | 67.8% | 69.2% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% | 40.7% | 53.1% |
| Ászok / Meccs | 5.1 | 5.1 | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 | 2.5 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 65.4% | 61.8% | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.9% | 14.8% | 6.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.3% | 38.2% | 21.4% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (48)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 70.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% |
| Ászok / Meccs | 5.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 63.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.2% |
| Szerva Tartás % | 62.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63% |
| Nyert 1. Szerva | 71.5% |
| Nyert 2. Szerva | 49.7% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |
| Szerva Tartás % | 63.4% |
| Összes Nyert Pont | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.8% |
| Nyert 1. Szerva | 70.2% |
| Nyert 2. Szerva | 55.3% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 55.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.9% |
| Szerva Tartás % | 64.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% |
Statisztikák by Surface
Kemény (28)
Salak (16)
Fű (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65% |
| Nyert 1. Szerva | 72.1% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 65.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 67.8% |
| Nyert 2. Szerva | 40.7% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 61.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 69.2% |
| Nyert 2. Szerva | 53.1% |
| Ászok / Meccs | 6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 6.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 21.4% |