1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Nakhon Pathom
  4. Tsz Fu Wong
Tsz Fu Wong

Tsz Fu Wong Előrejelzések, statisztikák és forma

HK

Aktuális forma

L L L
3 Elemzett mérkőzések
66.7% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

01:21

Lezárult
TH
K. Pantaratorn
HK
T. Wong
2
0
-111
-118

1

-111
466
642

O20.5

-164
6.6/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

21:05

Lezárult
HK
T. Wong
CA
B. T. George
0
2
800
-2000

2

-2000
463
646

2

-2000
2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

14:00

Lezárult
US
T. Zink
HK
T. Wong
2
0
-3333
1150

1

-3333
66
42

1

-3333
3/10

Tsz Fu Wong – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Tsz Fu Wong AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Tsz Fu Wong részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (14) Utolsó 52 hét (14)
Első szerva % 61.3% 61.3% 61.3%
Nyert 1. szerva 60% 60% 60%
Nyert 2. szerva 51.2% 51.2% 51.2%
Ászok / meccs 1.3 1.5 1.5
Kettős hibák / meccs 3.5 3.5 3.5
Hárított bréklabdák 33.3% 33.3% 33.3%
Kihasznált bréklabdák 12.5% 12.5% 12.5%
Nyert fogadópontok 40.4% 40.4% 40.4%
Szervatartás % 249.1% 267.9% 267.9%
Összes nyert pont 77.6% 77.6% 77.6%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (11) Salak (3)
Első szerva % - 61.3%
Nyert 1. szerva - 60%
Nyert 2. szerva - 51.2%
Ászok / meccs 1.1 3
Kettős hibák / meccs 3.6 3
Hárított bréklabdák - 33.3%
Kihasznált bréklabdák - 12.5%
Nyert fogadópontok 42.5% 34.8%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (14) Utolsó 20 (14) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %61.3%
Nyert 1. szerva60%
Nyert 2. szerva51.2%
Ászok / meccs1.5
Kettős hibák / meccs3.5
Hárított bréklabdák33.3%
Kihasznált bréklabdák12.5%
Nyert fogadópontok40.4%
Szervatartás %267.9%
Összes nyert pont77.6%
StatValue
Első szerva %61.3%
Nyert 1. szerva60%
Nyert 2. szerva51.2%
Ászok / meccs1.5
Kettős hibák / meccs3.5
Hárított bréklabdák33.3%
Kihasznált bréklabdák12.5%
Nyert fogadópontok40.4%
Szervatartás %267.9%
Összes nyert pont77.6%
StatValue
Első szerva %61.3%
Nyert 1. szerva60%
Nyert 2. szerva51.2%
Ászok / meccs1.3
Kettős hibák / meccs3.5
Hárított bréklabdák33.3%
Kihasznált bréklabdák12.5%
Nyert fogadópontok40.4%
Szervatartás %249.1%
Összes nyert pont77.6%
Statisztikák by Surface
Kemény (11) Salak (3)
StatValue
Ászok / meccs1.1
Kettős hibák / meccs3.6
Nyert fogadópontok42.5%
StatValue
Első szerva %61.3%
Nyert 1. szerva60%
Nyert 2. szerva51.2%
Ászok / meccs3
Kettős hibák / meccs3
Hárított bréklabdák33.3%
Kihasznált bréklabdák12.5%
Nyert fogadópontok34.8%