Tyra Caterina Grant Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U25.5 |
7.4/10 | |
18:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
5.6/10 | |
11:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 633 |
O19.5 |
7.1/10 | |
12:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 636 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
O20.5 |
6.1/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
5.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 644 |
O20.5 |
7.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
O19.5 |
9.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
723 566 |
O20.5 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.6/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
5.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.8/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O18.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
8/10 |
Tyra Caterina Grant – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Tyra Caterina Grant egy 17 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 19 mérkőzést elemzett Tyra Caterina Grant részvételével, és több mint 52.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (38) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 69.6% | 69.4% | 67.5% |
| Nyert 1. Szerva | 63.6% | 63.1% | 62.6% |
| Nyert 2. Szerva | 47.1% | 42.7% | 44.8% |
| Ászok / Meccs | 1.8 | 1.9 | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 4.2 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 53.5% | 51.7% | 54.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% | 29.3% | 33.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.6% | 46.2% | 45.2% |
| Szerva Tartás % | 89.6% | 104.1% | 104.5% |
| Összes Nyert Pont | 63% | 66.3% | 60.1% |
| Stat. | Kemény (5) | Salak (33) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.8% | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 61.4% | 62.8% |
| Nyert 2. Szerva | 27.5% | 47% |
| Ászok / Meccs | 3 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 47.1% | 56.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.2% | 36.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% | 45.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.5% |
| Nyert 1. Szerva | 62.6% |
| Nyert 2. Szerva | 44.8% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 54.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.2% |
| Szerva Tartás % | 104.5% |
| Összes Nyert Pont | 60.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.4% |
| Nyert 1. Szerva | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 51.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% |
| Szerva Tartás % | 104.1% |
| Összes Nyert Pont | 66.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.6% |
| Nyert 1. Szerva | 63.6% |
| Nyert 2. Szerva | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 53.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.6% |
| Szerva Tartás % | 89.6% |
| Összes Nyert Pont | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.8% |
| Nyert 1. Szerva | 61.4% |
| Nyert 2. Szerva | 27.5% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 47.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 62.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 56.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.2% |