Martina Trevisan Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
614 366 |
O18.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
5.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.8/10 | |
11:07 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 263 |
O20.5 |
6/10 | |
10:41 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U19.5 |
1.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
5.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.3/10 | |
11:07 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
2.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 722 |
O17.5 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
18:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
8/10 |
Martina Trevisan – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Martina Trevisan egy 31 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 516. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 16 mérkőzést elemzett Martina Trevisan részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (30) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 76.3% | 73.3% | 70.4% |
| Nyert 1. Szerva | 53.8% | 54% | 55% |
| Nyert 2. Szerva | 30.3% | 30% | 33.2% |
| Ászok / Meccs | 0.4 | 0.6 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 | 6.3 | 5.6 |
| Hárított Bréklabdák | 47.4% | 50.4% | 48.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40% | 38.5% | 36.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.8% | 48% | 46.7% |
| Szerva Tartás % | 262.6% | 95.7% | 74.4% |
| Összes Nyert Pont | 83.5% | 64.2% | 57.8% |
| Stat. | Kemény (11) | Salak (19) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 67.4% | 72.6% |
| Nyert 1. Szerva | 55.5% | 54.7% |
| Nyert 2. Szerva | 32.8% | 33.5% |
| Ászok / Meccs | 0.9 | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.7 | 5.6 |
| Hárított Bréklabdák | 56.3% | 41.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36% | 37.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.6% | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.4% |
| Nyert 1. Szerva | 55% |
| Nyert 2. Szerva | 33.2% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.6 |
| Hárított Bréklabdák | 48.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.7% |
| Szerva Tartás % | 74.4% |
| Összes Nyert Pont | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.3% |
| Nyert 1. Szerva | 54% |
| Nyert 2. Szerva | 30% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.3 |
| Hárított Bréklabdák | 50.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48% |
| Szerva Tartás % | 95.7% |
| Összes Nyert Pont | 64.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 76.3% |
| Nyert 1. Szerva | 53.8% |
| Nyert 2. Szerva | 30.3% |
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Hárított Bréklabdák | 47.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.8% |
| Szerva Tartás % | 262.6% |
| Összes Nyert Pont | 83.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.4% |
| Nyert 1. Szerva | 55.5% |
| Nyert 2. Szerva | 32.8% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.7 |
| Hárított Bréklabdák | 56.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.6% |
| Nyert 1. Szerva | 54.7% |
| Nyert 2. Szerva | 33.5% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.6 |
| Hárított Bréklabdák | 41.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.3% |