1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Gaborone
  4. Udit Kamboj
Udit Kamboj

Udit Kamboj Előrejelzések, Statisztikák és Forma

IN
Ranglista#1482

Aktuális Forma

L L W W L
4 Elemzett Mérkőzések
100% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

23:00

Lezárult
US
C. Williams
IN
U. Kamboj
2
0
-2500
1100

1

-2500
66
24

1

-2500
6/10

05:30

Lezárult
US
J. Weber
IN
U. Kamboj
0
2
-118
-112

2

-112
43
66

U22.5

-145
5.4/10

04:00

Lezárult
IN
U. Kamboj
US
G. Voelzke
2
0
-137
102

1

-137
66
23

1

-137
7.2/10

04:00

Feladás
IT
G. Ciocca
IN
U. Kamboj
1
1
-175
147

2

147
662
736

2

147
6.1/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

05:30

Lezárult
RU
B. Atlangeriev
IN
U. Kamboj
2
0
-714
340

1

-714
626
264

1

-714
3.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

04:30

Lezárult
IN
U. Kamboj
IT
A. Binda
0
2
460
-769

2

-769
661
736

2

-769
8.9/10

Udit Kamboj – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Udit Kamboj AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Udit Kamboj részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (24)
Első Szerva % - 58.2% 58.2%
Nyert 1. Szerva - 72.5% 72.5%
Nyert 2. Szerva - 52.6% 52.6%
Ászok / Meccs 2.7 3.2 3.2
Kettős Hibák / Meccs 1.9 2.9 2.8
Hárított Bréklabdák - 59.5% 59.5%
Kihasznált Bréklabdák - 41.9% 41.9%
Nyert Fogadó Pontok 41.7% 43.9% 43.9%
Szerva Tartás % - 162% 162.9%
Összes Nyert Pont 100.3% 75.7% 75.7%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (18) Salak (2)
Első Szerva % 58.2% -
Nyert 1. Szerva 72.5% -
Nyert 2. Szerva 52.6% -
Ászok / Meccs 3.5 2.5
Kettős Hibák / Meccs 3.1 1.5
Hárított Bréklabdák 59.5% -
Kihasznált Bréklabdák 41.9% -
Nyert Fogadó Pontok 43.9% -
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (24) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %58.2%
Nyert 1. Szerva72.5%
Nyert 2. Szerva52.6%
Ászok / Meccs3.2
Kettős Hibák / Meccs2.8
Hárított Bréklabdák59.5%
Kihasznált Bréklabdák41.9%
Nyert Fogadó Pontok43.9%
Szerva Tartás %162.9%
Összes Nyert Pont75.7%
StatValue
Első Szerva %58.2%
Nyert 1. Szerva72.5%
Nyert 2. Szerva52.6%
Ászok / Meccs3.2
Kettős Hibák / Meccs2.9
Hárított Bréklabdák59.5%
Kihasznált Bréklabdák41.9%
Nyert Fogadó Pontok43.9%
Szerva Tartás %162%
Összes Nyert Pont75.7%
StatValue
Ászok / Meccs2.7
Kettős Hibák / Meccs1.9
Nyert Fogadó Pontok41.7%
Összes Nyert Pont100.3%
Statisztikák by Surface
Kemény (18) Salak (2)
StatValue
Első Szerva %58.2%
Nyert 1. Szerva72.5%
Nyert 2. Szerva52.6%
Ászok / Meccs3.5
Kettős Hibák / Meccs3.1
Hárított Bréklabdák59.5%
Kihasznált Bréklabdák41.9%
Nyert Fogadó Pontok43.9%
StatValue
Ászok / Meccs2.5
Kettős Hibák / Meccs1.5