Ugo Blanchet Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 464 |
1 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
O19.5 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O18.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.7/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
266 647 |
O20.5 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O20.5 |
8.6/10 | |
13:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
9.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
O19.5 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
O8.5 |
9.3/10 | |
20:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 564 |
O19.5 |
6.6/10 | |
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
O8.5 |
7.4/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
O8.5 |
10/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U28.5 |
9.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
6377 1665 |
O19.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
467 645 |
O19.5 |
7.2/10 |
Ugo Blanchet – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ugo Blanchet egy 26 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 162. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 20 mérkőzést elemzett Ugo Blanchet részvételével, és több mint 45% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (61) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 53% | 53.2% | 55.3% |
| Nyert 1. Szerva | 70.9% | 71.7% | 70.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49% | 51% | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 4.5 | 5.1 | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 | 2.6 | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 69.1% | 67.2% | 66.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.2% | 15.8% | 18.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.3% | 34.1% | 36.6% |
| Szerva Tartás % | 60.6% | 62% | 61.8% |
| Összes Nyert Pont | 47.6% | 48.8% | 49.6% |
| Stat. | Kemény (39) | Salak (17) | Fű (5) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 55.9% | 54.6% | 52.8% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% | 67.8% | 65.8% |
| Nyert 2. Szerva | 52.1% | 49.4% | 45.5% |
| Ászok / Meccs | 5.8 | 4 | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 2.5 | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 65.6% | 67.5% | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.8% | 14.7% | 24.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% | 38.5% | 35.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.3% |
| Nyert 1. Szerva | 70.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 66.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.6% |
| Szerva Tartás % | 61.8% |
| Összes Nyert Pont | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.2% |
| Nyert 1. Szerva | 71.7% |
| Nyert 2. Szerva | 51% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 67.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.1% |
| Szerva Tartás % | 62% |
| Összes Nyert Pont | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53% |
| Nyert 1. Szerva | 70.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 69.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.3% |
| Szerva Tartás % | 60.6% |
| Összes Nyert Pont | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.9% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% |
| Nyert 2. Szerva | 52.1% |
| Ászok / Meccs | 5.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 65.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54.6% |
| Nyert 1. Szerva | 67.8% |
| Nyert 2. Szerva | 49.4% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 67.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 52.8% |
| Nyert 1. Szerva | 65.8% |
| Nyert 2. Szerva | 45.5% |
| Ászok / Meccs | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.3% |