Valentina Ivanov Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.4/10 | |
03:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.4/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U22.5 |
6.3/10 | |
03:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
466 647 |
2 |
3.7/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3/10 | |
05:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O18.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U20.5 |
5/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
361 636 |
O20.5 |
4.4/10 | |
11:39 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
O20.5 |
3.9/10 | |
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.9/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
6/10 | |
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.6/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O19.5 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5/10 |
Valentina Ivanov – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Valentina Ivanov egy 24 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 19 mérkőzést elemzett Valentina Ivanov részvételével, és több mint 68.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (37) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 1.3 | 0.9 | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.3 | 6.5 | 6.5 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 63% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 60.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.6% | 52.6% | 53.2% |
| Szerva Tartás % | - | - | 275.4% |
| Összes Nyert Pont | 111.4% | 110.7% | 89.1% |
| Stat. | Kemény (28) | Salak (9) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.1% | - |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% | - |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% | - |
| Ászok / Meccs | 1.4 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.4 | 6.8 |
| Hárított Bréklabdák | 63% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 60.3% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.7% | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.5 |
| Hárított Bréklabdák | 63% |
| Kihasznált Bréklabdák | 60.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.2% |
| Szerva Tartás % | 275.4% |
| Összes Nyert Pont | 89.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 52.6% |
| Összes Nyert Pont | 110.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.3 |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.6% |
| Összes Nyert Pont | 111.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.4 |
| Hárított Bréklabdák | 63% |
| Kihasznált Bréklabdák | 60.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.8 |
| Nyert Fogadó Pontok | 47% |